Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak a hosszú szex lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a hosszú szex lehet minőségi, és jó?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nagyon jó a kémia köztünk, ami azt jelenti, hogy mikor nekikezdünk, már 2-3 perc után ő kéri, hogy tegyem már be. És nem is kell több, mert tényleg mindig nedves és felvan izgulva. Nagyon hamar orgazmusa is van behatolástól, van, hogy 5 perc alatt 2x is elmegy. Mindketten a tempós, keményebb szexet szeretjük, ennek függvényében az van, hogy sokszor 8-10 perc után kész is vagyunk, előjátékkal, szopással, elélvezéssel, mindennel. Azért kérdezem, mert sok helyen azt olvasom, hogy 20 perc alatt nem is érdemes nekikezdeni, meg kötelező a hosszú előjáték, stb. SZámunkra nagyon kielégítő és jó így. Néha persze megtoldjuk egy második menettel, ha sikerül, de ritkábban. Szerintetek?

2022. okt. 1. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne tudd meg, mit kaptam, amikor egy hasonlót kérdeztem. https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


De a kérdéseinkre végülis megadtuk egymásnak a választ: vannak, akik így szeretik :)

2022. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bennem is felmerült az elején a gyanú, hogy megjátssza az orgazmusokat, de mostmár tutira tudom, hogy nem.
2022. okt. 1. 08:24
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Sosem ertettem azokat akik orakig nyomják. Nincs mas dolguk?


Nem mondom hogy nekem nem voltak tobb oras, vagy egesz ejszakas sokmenetes meccseim, foleg alkalmival vagy szexkapcs elején amikor minden új. De hetkoznapi eletben semmi igenyem nincs rá. Hosszabb elojatek, aztan 10-15 perc ahol mindketten csucsra jutunk. Onnantol fogva amugy is csak reszelés. Szoval szerintem oke.

2022. okt. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A minőségi szex nem idő függvénye, hanem a két fél kielégülése. Ha a fiú és a lány úgy hagyja abba az aktust, hogy nincs bennük hiányérzet, akkor az egy jó szex volt. És teljesen mindegy hogy 5 percig tartott e vagy másfél napig. Nem vagyunk egyformák.
2022. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Mi a jobb? Másfél óra fűrészelés végén egy orgazmus, vagy 10 perc alatt kettő? Szerintem egyértelmű a válasz.
2022. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

imádom a gyors meneteket, többször el tudok élvezni

N

2022. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
Csak kamuzza azokat az orgazmusokat!
2022. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7es

Nem kamuzza. Többek között onnan, hogy a második után már sokkal érzékenyebb lesz, felszisszen ha a csiklójához érek hirtelen, stb. Ahogy orgazmus után az lenni szokott. És nem lenne oka hogy hamar túllegyünk rajta, mert tudja, hogy az elején 20-30 percig is bírtam, mikor még azt hittem, hogy ez a lényeg.

2022. okt. 1. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!