Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az első néhány szex borzalm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első néhány szex borzalmasan lagymatag lehet belőle még valami?

Figyelt kérdés

2022. szept. 30. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Nem.
2022. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

9-es

Első alkalommal azért voltunk együtt, mert konkrétan én annyira kívántam, hogy beleültem. És kicsit elkezdtem mozogni, rögtön rám szólt, hogy hova sietek… Nincs benne “kurázsi”… mintha kb szűz lenne úgy viselkedik. Neki ez így rendben van, nekem lenne igényem nagyobb szexuális kultúrára

2022. szept. 30. 10:28
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd a francba.
2022. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, adhatsz neki még esélyt, de nem is arra, hogy varázsütésre megváltozik, hanem arra, hogy hajlandó megbeszélni. Ha van kémia, meg a nagyobb dolgok is stimmelnek, akkor értékes kapcsolat is lehet a dologból, tehát érdemes vigyázni rá.

Ha továbbra sem akarja megbeszélni, akkor szerintem is kuka.

2022. szept. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
Keress olyant aki elsőre levesz a lábadról! Nekem már sikerült több csajt is elsőre szerelmesre dugni, nyalni!
2022. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondtad neki és nem reagált rá semmit, nem fejlődik akkor 0 körüli az esély. Egyszerűen ilyen a szexualitása, megszoksz, vagy megszöksz. Ha a tiéd ennél jóval magasabb hőfokon ég akkor az utóbbit javasolnám a helyett hogy beleragadsz egy szexuálisan nem passzoló kapcsolatba.
2022. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
ha van hajlam a beszélgetésre és a jobbá tételre, akkor persze, ha a másik azt hiszi így minden tökéletes és nem akar fejlődni, akkor nem. De a legtöbben akarnak fejlődni, csak a beképzeltek nem
2022. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!