Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Olyan lány van itt, akit a nevelőapja molesztált?
Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 21:15
2/8 anonim válasza:
Igen, volt már, de mi a kérdésed?
3/8 anonim válasza:
Ennyi, gondolom, hogy van-e itt olyan. Be is jelentkezett valaki, úgyhogy igen a válasz, szóval lehet is hazamenni.
4/8 anonim válasza:
Biztos van... sajnos, de remélem, hogy nem erre izgulsz.
5/8 A kérdező kommentje:
Meddig tartott? Hogy lett vége? Megunta? Vagy feljelentetted?
2022. szept. 30. 07:21
6/8 anonim válasza:
Nehogy azt mond, hogy azóta ez izgat fel? :O
7/8 anonim válasza:
Engem nevelő anyám molesztált, 15 voltam mikor úgy nézett rám. Sajnos előtte évben halt meg az apukám és így jött a helyzet. Már ő nyugdíjas, én felnőtt férfi vagyok. De azok az élmények 😉👍 felejthetetlenek. Kb 20 évig tartott.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!