Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 47 évesen két naponta masztizn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

47 évesen két naponta masztiznom kell mert kevés a szex a páromat nembuzerálom ,hogy szeretkezzen velem gyakrabban mert az önzőségnek látom szerintetek is az?

Figyelt kérdés
2022. szept. 27. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mit értesz kevés alatt 🤷🏼‍♂️
2022. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Őnzőség? A pàrod sza.rik ràd màr bocs,fordítva làtod a dolgokat.
2022. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát ha úgy nézem úriember vagy, ha meg úgy nézem barom, hogy ebbe így belenyugszol....

Azért egy beszélgetést megérne a pároddal, hogy kinek mennyi kell/ elég és hogyan lehetne közös nevezőt találni.

2022. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon sokat beszéltünk róla. Azt mo dta hogy náluk nőknél máskébb működik. Sokszok közeledek dehát nem megy. Vannak napjai minden honapban hogy majd meg veszik a farkamért de a többin csend . Ugyhogy ezért nembuzerálom őt.
2022. szept. 27. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Az én nejem évek óta nem igényli a szexet. Eleinte még próbálkoztam, de idővel feladtam. Egy ideig még megvolt a kölcsönös masszírozás, mint testi érintkezés, ha fájt valami a nehéz nap után, ez redukálódott a tévézés közbeni talpmasszírozásra, majd ez is elmaradt. Én kértem, hogy ezeket hagyjuk, mert feleslegesen ne izgasson fel.

Mára ott tartunk, egyfajta baráti, lakótársi viszonyban vagyunk. Az intimitást leszámítva megvagyunk. Nejemet nem érdekli, hol, miként, kivel vezetem le a szexuális igényeimet, csak őt hagyjam békén. Sokáig hűséges pincsi módjára viselkedtem. Pár éve becsajoztam. Volt néhány szeretőm 27-55 közöttiek. Olyanokkal kerestem viszonyt, akik vagy hasonló cipőben járnak vagy megrögzött szinglik. Hazudni egyik félnek sem szoktam! Nejemnek nem kötöm az orrára a részleteket.

Negyvenes éveiben kezdődött mindez feleségemnél, előtt szuper szerető volt. Természetesen mindent megpróbáltam, próbáltunk, de semmi nem változtatott a helyzeten.


Akkor léptem más irányba, amikor már totálisan kétségeim támadtak a férfiasságommal kapcsolatban. Hiába ment önkielégítés közben, már nem is tudtam, hogy menne-e partnerrel egyáltalán. Fordulópontot egy gyógymasszőr jelentette. Vele nem volt szex, ám úgy állt a szerszámom a kezelés közben, ahogy régóta nem. Olyan kellemes izgalmas lelki állapotban voltam utána, amit évek óta nem éltem át. (gondolom, a boldogsághormon endorfinnak köszönhetően)

51F

2022. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megcsalnám a helyedben, biztos van sok szép fiatal lány aki repülne rád. 🙃 L
2022. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne önzőség a részéről ha megtiltaná hogy kiverd. Mindenesetre elég nagy lehet a szexualitásotokban, libidótokban a gap... a legjobb kapcsolatot is alá tudja ásni.
2022. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát a megcsalás is megfordult a fejemben. De biztosan nem a fiatal lányokra mennék. Gondolok a 18 tól a 30 ig korosztályra elnézést semmi bajom veletek mert egyszerűen nemvolna esélyem a fiataloknál. Meg hát az idősebbeknél se biztos dehát nemtudni. Köszönöm a válaszokat.
2022. szept. 27. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ezért van 22 éves "barátnőm".

Neki minden találka egy ünnep.


47F

2022. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!