Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők. Ha egy szimpatikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ha egy szimpatikus férfivel randiztok, mennyi idő után várjátok el tőle, hogy jobban közeledjen hozzátok?

Figyelt kérdés
2022. szept. 27. 08:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*-val
2022. szept. 27. 08:09
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az sok mindentől függ, sőt, minden randi esetében más, tehát erre választ nem lehet adni. Az emberi kapcsolatok nem matematika, hogy mindennek legyen egy meghatározott definíciója.
2022. szept. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azért elég hamar bosszantóvá tud válni, ha nagyon teszetosza.
2022. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Lehet lepontoznak ezért, de ha az első randin annyira szimpatikus, akár a szex is szóba jöhet nálam. Így hamar kiderül, hogy működik e igazán a kémia. 25n
2022. szept. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Csicuki ***** válasza:
100%
Engem zavar ha már találkoztunk párszor de még mindig segbekezű egy kicsit vagy nagyon
2022. szept. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 milyen az a segbekezű?
2022. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Első randin már nyomulok, tetszik is nekik. Nem mint a sok 0, akik randi végén puszit se mernek adni. Elején már megmondom a Frankot, mi kell, ki vagyok stb. Látják a hihetetlen, felső 1%-ot megirigylo kisugarzasomat, egyből nedves a bugyi, azt megvannak aznap

24f Testépítő bajnok

2022. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, hogyha már az első randin nyomul a pasi és tudatja velem, hogy mennyire tetszem neki. :)
2022. szept. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez oké hetes válaszoló, de ne magadból indulj ki hanem az a "sok 0-ból"akit említesz.
2022. szept. 27. 10:37
 10/14 anonim ***** válasza:
9. Hát az cink, mert jó ha kb 2 hét ismeretség után kezdenek csak el nyitott lenni. Ami baj, mert azt látja a jó nő, hogy nem meri adni magát, tele van szorongassal, ami azt jelenti, hogy egy pancser. Én meg már az első nap adom magam, látják is a pacekot önbizalmat, azt mondják az asszonyok, hogy ez a csávó jó
2022. szept. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!