Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Milyen gyakran engedit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen gyakran engeditek párotoknak a popsiszexet? 18/l

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 07:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2%
Aki a közösülést a végbélnyílásba képzeli el, az veszélyt jelent a lányokra. Mert fajtalanság, fertőzésveszélyes. Férfiként mondom. Ilyen ember még nem akadt a két kezem közé, de azt nem felejtené el. Annak a sok tinilánynak a nevében beszélek, akit emiatt kell plasztikai műtétre vinni.
2022. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Némi áldozat hibáztatást engedjetek meg nekem. De a lányok szüleivel is gond van...ha sejtik,hogy a lánykájuk sexel azért 1-2szót lehetne váltani vele arrol,hogy csak azt engedje ami neki is jó.


Az máskérdés hogy ha az én lányom fenekét kéne plastzikázni a fiuja miatt akkor az gyerek utána már csak ujjazni tudna.

2022. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy éppen a kedvünk hozza, nem számolgatjuk.
2022. szept. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
mérettől teszem függővé, ha olyan ami kellemes akkor gyakran, naggyal soha
2022. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csináltam párszor, de Túl vastag a farkam hozzá, sajnos. 35F
2022. szept. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Heti 3 szor.
jan. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!