Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vállalnátok fel, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vállalnátok fel, ha néger fiúval vagytok kapcsolatban? 18/l

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem kezdenék négerrel.
2022. szept. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Én felvállalnám! Nem vagyok előítéletes, szerintem nincs semmi szégyellni való ebben.
2022. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem a bőrszín számít, hanem a kultúra, a családi háttér. Amúgy a legtöbb néger nagyon csúnya, majomfejű.
2022. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha megjelennek ezek a bushmanok itt semmi jó nem fog következni. Jobb lenne neked is mi hazánkosnak lenni mert el fognak téged nyomni. Legyél erős és határozott. A határainkat meg kell védenünk és mellesleg elég jó teljesítményű gázfegyvereket lehet kapni aránylag jó áron.
2022. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is hordozok már többféle betegséget is, de azért nem utazok el Afrikába, hogy megbetegítsem ott a népet.
2022. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy mennyire? Ha együtt vagyok valakivel és szeretem, akkor nincs olyan hogy tudom is én félig vállalom fel. :'D Nyilván azért vagyok vele mert valami megláttam benne ami miatt vele szeretnék lenni. Így nem is kérdés hogy felvállalni azt aki boldoggá tesz. Aki meg ilyen előítéles proli mint itt némelyik válaszoló azt legalább ezzel a lépéssel ki is iktatom a barátaim és ismerőseim köréből
2022. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Semmi akadálya. Igazából meglep hogy valaki ezen egyáltalán elgondolkozik hogy ne vállalja fel… durva.
2022. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Már 4 éve együtt vagyunk.

Miért ne vállalnám fel.33N

2023. nov. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!