Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megdugtam a legjobb barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megdugtam a legjobb barátom csaját és azt mondta, hogy holnap átjön hozzám és "szétbombázza a fejemet". Ez mit jelent? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
2022. szept. 24. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
28%
#7 én ezt sosem értettem. A csajod meg a barátod is dugni akartak, miért kell ilyenkor ütni, ráadásul a barátodat? Ez nekem baromságnak hangzik. Ha a barátod a csajod akarata ellenére dugta volna meg, vagy kihasználta volna (pl zsarolás vagy ittas állapot), akkor éri meg összeverni
2022. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
#11 ha egy idegennel lépne félre talán igazad lenne, de vannak helyzetek amikor ki kell állni magadért és nem lehetsz töketlen. Ha a legjobb barátod kúrja a csajod az ilyen helyzet - hátbaszúrás, árulás ami nem maradhat megtorlatlan.
2022. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Azt jelenti, hogy a legjobb barátod valószínűleg cigány.
2022. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd legyen update
2022. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
52%

7! A 3 év felfüggesztettet azért kaptad, mert nem tudod az igekötők egybe- és különírását.

De azt áruld már el, hogy miután jól megagyabugyáltad a másik srácot, utána együtt maradtál a csajoddal? Mert ha nem, akkor nem lett szabad a pálya a sértettnek?

2022. szept. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha ez neki problem akkor igazából megszabadírtottad a boszorkánytól. :D


Ha nem te kúrod meg, megkúrta volna más. :)

2022. szept. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 ez nem tökösségi kérdés. Ha az embert a nője leváltja a legjobb barátjára, ott nem a férfiassággal vagy a becsülettel van gond, hanem alapvető emberi készségekkel. Pl én utoljára akkor verekedtem, amikor a páromat egy vidéki szórakozóhelyen inzultálták és lökdösték. De ha pl leszopott volna valakit a vécében, én tuti nem verekedtem volna.
2022. szept. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!