Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés megverve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés megverve lenni?

Figyelt kérdés
Arra az esetre gondolok, amikor saját kérésetekre/beleegyezésetekre történt a dolog. Sok kérdést láttam itt, hogy milyen a fenekelés, korbácsolás miért élvezitek, de milyen utána? Milyen szex után? Milyen másnap?

2022. szept. 22. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit rosszul tetted fel a kérdést



Mert nem mind1



De ha bdsm fenekelésről van szó

Nekem utánna fülig ér a szám és bizsereg a a boldogságtól a testem és a lelkem


Nagyon függ attól ki és hogyan fenekel el .


Nem lehet csak úgy neki esni a masiknak


Ezen kívűl megkönnyebűlve érzem magam ki ment belőlem a feszko


A testem tele lesz oxitocinnal ; endorfinnal és dopamin hormonnal


Tiszta mámor

Magyarul a tested előállít egy jó kis drogot .


N

2022. szept. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
Menj el egy kocsmába, köss bele valakibe és megtudod. Igaz, akkor nem a fenekedet fogják verni.
2022. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Ui.:


Nekem ilyenkor a szex nem kell csak ez a mámor


Amíg telítődve vagyok ezekkel a hormonokkal addig minden remek

Boldogság van


1-2 hét után van az hogy kell még egy adag

2022. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés jó, a megfogalmazás meg az ellentéte!

Van nálam ilyen mámor előidéző fogadó óra!

Leinformálható vagyok, de ha írsz hogy "na hol lehet" arra biztos nem válaszolok.

2022. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét verést fogalmam sincs, mert a kérdés is hülyeség. Viszont el fenekelést, folytogatást, köpködést, pofozást imádom egyszerűen szex közben, párom is vevő rá, általában ilyenkor vagyok a legjobban megcsinálva. :)


Aki nem vevő erre annak nyílván szex után is rossz, meg közben is...


24l

2022. szept. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Én leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy amikor az eufória elmúlt, de a nyomok sérülések, fájdalom még ott van a testeteken, hogy az milyen.


Kellemes, mert emlékeztet arra, mit éltél át?

Depresszív, mert a jó elmúlt a rossz maradt?

Hogyan viseled? Könnyedén? Sírva?

Egy ilyen együttlét utáni munkanap hogy telik?

2022. szept. 22. 14:48
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

1es vagyok


Kellemes elmosolyodok mert eszembe jut milyen jól éreztem magam várom h elmúlón a hematóma a csíkok


Könnyedén viselem várakozva.


Úgy szoktam időzíteni hogy péntekre essen munka után

Az első nap nem érezni annyira a fájdalmat mert tele vagy hormonokkal .

A 2. És a 3. Nap szokott húzós lenni ilyenkor kialakúl a sebláz a test regenerálódik gyógyúl és kb 38-39 fokos lázban fekszem

4. Nap hétfőn már minden rendben picit érzékeny a bőr max olyan érzés mikor neki mész az asztal sarkának de nem akadályoz se a mozgásban se a munkában .


A csíkok nekem 8. Napon eltűnnek

Komolyabb véraláfutásnak volt h kellett 16 nap is

De komolyabb fájdalmaim 5. Naptól nincsenek . Csak épp mindenféle színben pompázok

2022. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pont azt szeretem legjobban, ahogy utána fáj, a tartós fájdalmat élvezem, folyamatos boldogság. Ha elmúlik, az depressziv.
2022. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#8, és ilyenkor nem szenvedsz? Nem sírsz? Nem sziszegsz amikor úgy mozdulsz? Tudsz a feladatodra, beszélgetésre koncentrálni?


Én félek minden fájdalomtól, ezért is érdekes ez a világ, amikor valakik keresik azt. Nekem ha fáj valamim elvonja a figyelmem és nem is tudok mással foglalkozni.

2022. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

#9 nálam létezik kellemes fajta fájdalom. Az is fáj, de másképp. Fizikailag is jó érzés. Nehéz ezt elmagyarázni. Egyszerre szenvedek és élvezem. Sokszor direkt ráfekszem, rátámaszkodom, hogy erősebben érezzem. Ha váratlanul ér hozzá valami, előfordul, hogy felszisszenek, de ezt rögtön mosoly követi.

Teljesen elvonja a figyelmem a hétköznapi dolgoktól, de nem elsősorban a fizikai fájdalom miatt, hanem mert teljesen elmerülök a fantázia világomban.

Egy jó verés után alig tudok aludni a fájdalomtól, de azt is imádom, mert nagyon intenzíven megy a fejemben a fantáziálás olyankor. Egy különleges, eufórikus állapotban vagyok. És éjjel legalább nem zavarnak benne a hétköznapi tevékenységek. Egyébként azokat sem rossz kellemes fájdalom közben végezni. Érdekes élmény emberek közé menni úgy, hogy a ruha alatt sérülések vannak rajtam.

2022. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!