Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha egy heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy heteró pasi engedi egy ladyboy-nak, hogy orálisan kielégítse, akkor nevezhető utána is heterónak?

Figyelt kérdés

Pl. egy ilyen ladyboy-nak:


[link]


2022. szept. 21. 18:28
A kérdező szavazást indított:
Továbbra is heteró.
Nem heteró
22 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Tudta hogy pasi répázza le? Akkor nem heteró - szívesen :)
2022. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy a képen látható személynek farka lenne. mi a neve?
2022. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha tudott arról hogy f.sz van a lány között akkor nem hetero


Ha nem tudta akkor igen nevezhető heterónak



Ja nincs olyan hogy Ladyboy


Olyan van h Transznemű vagy olyan h Hermafrodita

2022. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lába között
2022. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hivatalos terminológia szerint hetero aki csakis kizárólag nőkre izgul. Egyébként meg értelmetlen vita. Ha te vágysz valamire akkor nem csinálod meg csak azért mert mások ezt vagy azt gondolják, vagy mert a tudományos könyvek ezt, vagy azt írják róla?

Ízlés kérdése. Speciel nekem nem állna fel ha tudnám az illetőről hogy nem nőnek született akármilyen csinos a pofikája, akármit szabtak-varrtak rajta a sebészek. Ennyi erővel a káposztafőzelékről is hadoválhatnak nekem bármit mások, én tudom mit szeretek és mit nem.

2022. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Simán lehet hetero, elvégre csak leszopta valaki. Ha ö akarna szopni, az már más kérdés, az minimum biszex.
2022. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a pasi biszex. Én simàn engedném, hogy szopjon. Sőt.... Rendszeres "baràtnőnek is elfogadnàm" Nem rugdosnàm ki az àgyamból.
ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!