Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miben fejlődtetek a szex és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben fejlődtetek a szex és az orális szex terén? Milyen hibákat követtetek el régen?

Figyelt kérdés

Mi az amiből levontátok a magatok tanulságát? Vagy mi az, amit csak szimplán jobban tudtok csinálni (mi az a konkrét dolog)?


Köszönöm, ha értelmesen válaszolsz.



2022. szept. 20. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Szex terén megtanultam jobban odafigyelni a másik félre, lassítani egy kicsit, ezzel egy mélyebb orgazmust elérve a nőknél. Hogy rászenteljem mindenre az időt, legyen az bármi az előjátékban vagy az aktus során. Kezdetben a minél gyorsabban és intenzívebben filozófia ment 😅
2022. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Orál terén abban fejlődtem a legtöbbet, hogy rájöttem hogy milyen pénisz formáknál milyen testtartással lehet fogazás nélkül szopni
2022. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Szex terén sosem volt gond, mindig is szerettem váltogatni a pózokat, szeretem, ha kicsit durvább a pasi és szenvedélyes vagyok, nyögdécselek, nem mint egy fadarab😆


Orálban kellett fejlődni, most már nem fogazok, tovább bírom csinálni, kézzel is rásegítek, ha azt szereti a pasi stb.

26N

2022. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőhöz képest rengeteget - fejlődni tud az ember ha akar! Soha ne szállj el magadtól és hidd azt hogy már mindent tudsz, mert nem tudsz. Aki ezt gondolja magáról az a legbénább az ágyban mert képtelen az alkalmazkodásra, a másikra való ráhangolódásra, a fejlődésre. Legyél nyitott, az újdonságok befogadására, s soha ne szégyelld a hibáid beismerését!
2022. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmiben nem fejlődtem ezen a téren, igaz, jelenleg nincs is rá szükségem szükségem.


Eddig két nőt orálztam eddig, ezek közül az egyiküknek volt orgazmusa. Viszont nem tartok ott ezekkel foglalkozzak. Most már téren fejlesztem magam, de majd a szexuális életben való fejlődésnek is eljön az ideje.

2022. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok annyira gátlásos meg szégyenlős

Orálban pedig sokkal mélyebbre tudok menni

2022. szept. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
legnagyobb fejlődést akkor értem el, amikor rájöttem, hogy az agy a legnagyobb erogén zóna és ha rendesen fel tudom pezsdíteni a fantáziát, akkor sokkal élvezetesebb lesz minden
2022. szept. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok-sok éve még úgy gondoltam, hogy határozott, gyors mozdulatokkal kell nyalni. Az akkori barátnőm nem is panaszkodott, mindig elélvezett. Aztán egyszer kitaláltam, hogy egy kicsit "megkínzom", megpróbálom jó hosszúra nyújtani a dolgot. Alapos felvezetés után, sokkal lassab és lágyabb mozdulatokkal csináltam. És én voltam a legjobban meglepve, hogy kb. feleannyi idő alatt nagyobb orgazmusa volt, mint addig bármikor. Na akkor kezdtem ilyen irányba fejleszteni a technikámat. És úgy érzem sikerült is.
2022. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sokkal nyitottabb lettem, ès megtanultam a hüvelyi orgazmust.
2022. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Én férfiként azt hittem az elején, hogy sok romantika kell a nőnek, gyengédség, trükkök, stb. A francokat, jól meg kell dugni őket, keményen, és attól lesz a legjobb orgazmusa minden nőnek. Ehhez persze előtte megfelelően fel kell izgatni őket, és ez változó minden nőnél, hogy hogyan lehet elérni. Amit tanulnom kellett, hogy a kemény dugástól ne élvezzek el 40 másodperc alatt, de már elég jól megy szerencsére. Lehet nyalni mint egy kiskutya, meg trükközni, de az már csak erőlködés igazából. 26f
2022. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!