Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben, mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha valakivel, akivel még nem voltatok együtt, kezdtek összemelegedni, szexelni készültök, de amikor levetkőzik valamiért nagyon taszít az a nő vagy férfi, vagy a teste vagy ápolatlan vagy bármi. Voltatok már ilyen helyzetben? Ilyenkor, ha nem nagyon gáz ápolatlanságról van szó, akkor mit csináltok, hogy ne sértsétek meg? Vagy ilyenkor már volt, hogy inkább lefeküdtetek vele, mert már ott ciki lett volna nemet mondani?
2022. szept. 18. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Volt ilyen nekem

Egy idősebb nőnél voltam ,aki egyáltalán nem borotválta ott ...azért megtörtént a dolog.

2022. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, örülök, hogy puncit kapok, majd még szólok, hogy fürödj már meg...nem vagyok én hülye.
2022. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen sajnos. Ukrajnai félvér lány, mások szerint egy szőke bombázó, szerintem úgy kb oké. Jó mellei voltak, de megütött az ápolatlansága, főleg a szaga. Próbáltam ezzel nem törődni, mondtam oké, szopjál már fel, hogy legyen valami, de azt mondta, hogy őt kényszerszopatták Ukrajnában, ezért nem orálozik. Felkeményítettem magamnak, de olyan szar volt a hangulatom, hogy inkább visszamentem a szobámba (kolisok voltunk), és leittam magam.
2022. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Púpos volt a pasi, semmi izom, de legalább sörhasú. A hófehér bőrével együtt olyan kombináció volt, mintha egy 70 évessel szexelnék. Nem sokszor nyitottam ki a szemem...
2022. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 és valójában mennyi volt? :D

Meg miért feküdtél le vele egyáltalán?

2022. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem sok nővel voltam, így ilyen nem fordult elő, de ha előfordult volna, szerintem felajánlom, hogy "fürödjünk együtt előtte".
2022. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

31 éves volt. Ruhában úgy nézett ki, mintha csak rossz lenne a testtartása, egyáltalán nem gondoltam, hogy púpos. Nem is láttam ilyet azelőtt, én akkor voltam 19 éves. Nem akartam a testi hibái miatt bántani, meg nem is elvárásom, hogy tökéletes legyen az a férfiúi test... Na de azért ez már erősen a határaimat feszegette.

2022. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam még ilyen szituban, de fel vagyok rá készüülve, hogy egy női test nagyon nem olyan élőben, mint amilyen szép az újságokban, neten, stbb. helyeken.
2022. szept. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Jézus.. tehát mindegy hogy büdös,ápolatlan vagy igénytelen...ha már kéznél van jó lesz az ?? Pfff ...Hát nem tudom ki a gázabb ez esetben:) Alap dolgok ezek, ezek alá adni? Pfff ...Én maradok tisztelettel, a számomra normál szinten:)
2022. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#7 szerintem veled vesztette el a szüzességét a púpos
2022. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!