Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátomnak soha nem áll fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak soha nem áll fel reggel. Nincs reggeli merevedése. Ez normális? 35 éves.

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Érdekes. Nekem mindig áll!
2023. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Normalis ha magatol nem all
2023. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Barátom igaz fiatalabb (29 éves), de minden reggel meredező farokkal botorkál ki a szobából.
2023. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy van alvás közben merevedése, csak nem reggel, ébredéskor, hanem korábban.

Ha szex alkalmával közvetlen ingerlés (avagy húzogatás) nélkül is van merevedése, amit képes fentartani anélkül, hogy időről időre lelankadna neki, akkor nincs gond.

2023. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem hajnalban szokott lenni és az esetek nagy részében átalszom, nem is emlékszem rá, de sokszor volt, hogy úgy ébredtem 4 óra tájban, hogy áll mint a zászló. Szóval reggel 7-8-9 felé nekem se szokott soha.
2023. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!