Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak? Mit szóltok ha már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak? Mit szóltok ha már szanaszét, de mégsem megy el?

Figyelt kérdés

Mit szóltok ha már egy órán keresztül szexelitek a partneretek, de mégsem megy el?


Mit csináltok ilyenkor?


2022. szept. 15. 02:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nem darált hússá kell kefélni szerencsétlent hanem valamit másképp csinálni még az elején.
2022. szept. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Kinyalnám közben Ujjazás.... :)
2022. szept. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Csatlakozom az első válaszolóhoz!


Annyiban kiegészíteném a hozzászólást, hogy én (nőként,) mindenképpen igényelném a legalább 1 hetes szünetet...


Addig lehet valamilyen társasjátékkal is játszani. Bizonyára lehet sokfélét vásárolni társasjáték boltokban.


Nem, nem igényelnék mindenáron erotikus tartalmú (és pláne többes) partnercserét szexet!!!


Nálam inkább a sakktábla ÚJRATANÍTÁSA lenne talán a nyerő alkalmazás. Túl régen 1996. október 6.-án sakkoztam először és utoljára férfi ismerőssel. De nem dicsért meg.


Állítólag nem voltam egy "Polgár Judit". Akkor voltam 22 éves mindössze. Túl régen volt már az az időszak...

2022. szept. 15. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

1 órán keresztül már unalmassá válik csinálni.

10-30 perc között mozog az optimális.

2022. szept. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
már bocsánat de akit én egy órán át dugok az már lábbraállni nem tud és csak remeg a folyamatosélvezettől szval ilyen nincs
2022. szept. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Volt ilyen. Párcserénél szólt előtte a férje, hogy nagyon erősen kell kézzel dörzsölni közben. Én meg finomkodtam, nem is élvezett el az asszonykája velem egyik alkalommal sem..
2022. szept. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem minden nőnek lesz orgazmusa a faroktól


Nekem sincs

Szóval engem nem zavar ha a pasi pár perces ...


Mer úgy is orgazmusig nyalatom magam .


Nincs értelme a fél óránál tovább tartó aktusnak

Mert max ki dörzsöli a hüvely falat

2022. szept. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Ilyenkor szomorú vagyok. Van, h személyes kudarcként élem meg.
2022. szept. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megkérdem , hogy nyomasztja-e valami.
2022. szept. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Simogatom a csiklóját szex közben. Nyalom a punciját. Pihenünk kicsit. Megkérdezem, mi lenne neki jó. Találd már fel magad, ne csak reszelj mint egy gép…
2022. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!