Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki kipróbálja a többes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki kipróbálja a többes szexet, függő lesz?

Figyelt kérdés
Azok a nők, akik voltak már több pasial egyszerre, utána képesek a monogámiára?

2022. szept. 14. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Emberfüggő.
2022. szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beállítottság kérdése nyilván. Van akinek elég pár alkalom, majd az igazi mellett beéri eggyel, míg más nyitott marad az efféle kiruccanásokra.
2022. szept. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ... belső affinitás, vágyak kérdése. Akinek megvannak a megfelelő alapjai az kívánni fogja utána is, aki csak úgy 1x belekóstolt de nem jött be az lehet letudja egy alkalommal és kész. Meg lesz akinél rendszeressé válik - nyilvánvalóan egy hozzá hasonló vágyakkal rendelkező személyében fog megfelelő párt találni.

Olyan ez mint amikor valaki megkóstolja az osztrigát. Van akinek pfúj, soha, van akinek jó-jó de nem annyira nem érdekel, míg van akinek nagyon bejön és legközelebb is enni akar. Előre nem tudod, de ha megteszed akkor jobban megismered saját magad is :)

2022. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Én függővé váltam, nekem annyira bejött.
2022. szept. 15. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy függővé vált a feleségem, de évi pár alkalmat igényel.
2022. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer elszív egy füves cigit az drogfüggővé válik és mindenképpen heronista lesz a végén? Ez pont ilyen. Egyénfüggő, azzal a különbséggel hogy a hernyóba bele lehet halni a többesezésbe meg nem.
2022. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
5. Részleteznéd? Akár priviben is..
2022. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sipekilaci ***** válasza:
100%
Én valószínűleg hajlamos vagyok a függővé válásra. kb. 20 évesen volt az első ilyen kalandom. Azóta többször éltem olyan kapcsolatban ahol a párom is szerette. Jelenleg meg már hatodik éve négyesezünk - hatosozunk a párommal.
2023. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is függő lettem, fantasztikus dolog.
2023. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nem tudnám magam monogám kapcsolatban elképzelni.

Képtelen lennék rá.

Szerencsémre a párom (akit imádok) hasonló mentalitású.

2023. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!