Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavar a barátom herezacskója...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a barátom herezacskója szex közben?

Figyelt kérdés
A kérdés teljesen komoly, ne vegyétek kamunak. Tudom, hogy rengeteg olyan lány van, aki imádja, ha a barátja zacskója hozzáér/csattan, nekem viszont nagyon nem tetszik, már kinézetre sem, nemhogy hozzám érjem:( Attól kiráz a hideg. A farkával semmi baj nincs, elélvezek minden egyes alkalommal, de ez már őt is zavarja, hiszen nem engedem, hogy tövig tolja és csak olyan póz jöhet, ahol a legkevésbé ér hozzám (hátulról kizárva, pedig nagyon szeretné). Mit tegyek???

2022. szept. 14. 21:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%
De hogy elvezel? Csikló vagy Hüvely?
2022. szept. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%

Le kell győznőd a fóbiát.Ezt úgy kell csinálni hogy a heréket az arcodra teszed este.

Mikor lefekszetek aludni a parod forduljon meg az ágyon és a tojásai az arcodon legyenek.Ezt kell csinálni mindennap előszőr öt perc majd emelni az időt.

Amikor ez megy akkor jön a herenyalogatás.

3 hónap alatt nagyon meg fogod szeretni a heréket.Mindig a szadba tartanád.

2022. szept. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim válasza:
74%
Vágd le
2022. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező akkor neked nem való pasi. Ha ilyen nőm lenne elég hamar kiadnám neki az ultimátumot. Vegyél egy vibrátort annak nincs heréje aztán csináld azzal. Nem hiszem h ezt sok csávó elviselné veled h nem dughat ilyen korlátok mellett. Nyilván egy kétszer megdug alsógatyában, de komoly kapcsolatban ez elfogadhatatlan. Tanuld meg elviselni vagy egyedül maradsz.
2022. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%

A pasid hagyja magán a boxerét, és csak a farkát dugja ki a sliccen,

aztán mehet a menet minden pózban.

2022. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Hogy zavarhat a zacskó, ezt nem is értem...
2022. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%

Nekem erről az jut eszembe, amikor még általánosban egyik fiú megmutatta hülyeségből a fütyijét, de közben ott lógtak alatta a golyói, mint két fürjtojás. Annyira hivalkodó volt, hogy én meg rácsaptam neki a tojásaira, nem gondoltam át, csak hirtelen ötlettől vezérelve.

Na azt látni kellett volna, milyen gyorsan pakolta el. 😂😂😂

2022. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, fel kene keresned egy terapeuta szakembert, mert hosszu tavon lesznek problemaid ebbol es ertekes parkapcsolataid mehetnek tonkre. Allando jelleggel a boxerben hagyott zacsi egy eleten at nem lehet megoldas, legalabbis nagyon kicsi az eselye.
2022. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
75%
27 lol, hány évesek voltatok?
2022. szept. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
11%
Kb.ez az első, hogy ezen az oldalon olyat látok, hogy egy nőnek nem tetszik valami egy férfi nemiszerven...és egyből lecseszik miatta. Mikor egy férfi fejezi ki nemtetszését, hogy túl nagy vagy túl kicsi a mell, ne legyen salátás a nők puncija, legyen kicsi a mellbimbó azt valamiért teljesen elnézik az emberek🤔és a kérdező nem is olyan alpári stílusban fejezte ki magát mint azt a férfiak szokták a női testrészekkel kapcsolatban....furcsa egy világban élünk...miért nem születhettem leszbikusnak?😂
2022. szept. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!