Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Három hónapja dolgozom prostit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hónapja dolgozom prostituáltként, és észre vettem, hogy a visszajáró vendégeim először gumi nélkül kérték, aztán már belém is akartak élvezni. Miért éri meg neki ez? 18/l

Figyelt kérdés
2022. szept. 14. 16:57
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a váaszokat.
2022. szept. 14. 21:01
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyvalamit jó, ha tudsz: normális gondolkodású férfi általában gumit húz idegen pályán, prostinál meg főleg! Aki nem akar, az qrva bátor, vagy eleve hordoz valamit, és "már úgyis mindegy" alapon kéri ezt az extrát. Légy résen!
2022. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. szept. 14. 21:05
 24/27 anonim ***** válasza:
36%
Én is gondolkodom rajta, de nem tudom hogy kezdjek bele, 22/l
2022. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
87%

Fertőzéstől nem véd a tabletta! Csak idő kérdése, hogy mikor szedsz össze valami szutyoktól valamit. Hiába nem fogadsz "csöveseket" fertőzésben fogsz meghalni kis butus!

Egy szomszédom is gumi nélkül csinálta. Verte a mellét az magas tarifájára. Össze is szedett egy év alatt egy lakásra valót, Majd kp ra vett egy Audi Q2 t.

Amiket megörököltek a (szülei) ! De szép és ritka dolog amikor a szülő örököl!

2022. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
9%

Írtam privátot, kérlek válaszolj.


Amúgy azért mert így jobban éreznek téged.

2022. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Kipribalnalak felárral
2022. szept. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!