Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket zavarna ha a pasitok körül lenne metélve?

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Zavarna
Nem zavarna
Nem, sőt jobban tetszene úgy
55 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
2022. szept. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Zavarni nem zavarna, biztos nem ezen múlna a kapcsolat, de ha nincs körülmetélve azért, az jobban bejön.
2022. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a párom körül van metélve, mert nem magyar és náluk így szokás.

Eleinte kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz, mert előtte sosem voltam még körül metélt fiúval.

Viszont azt kell hogy mondjam, nagyon megtetszett, most már még esztétikusabbnak is találom :)

Ettől függetlenül szerintem nincs nagy különbség, álló helyzetben lényegében ugyanolyan, inkább csak lankadt helyzetben látszik, hogy nincs ott a bőr.

2022. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez enyém körül van, sosem volt gond.
2022. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Zavarna, nem is feltétlen esztétikai szempontból, de sokkal érzéketlenebb az ilyen srácoknak, és az nem jön be. Meg akit gyerekként a beleegyezése nélkül (mert egy gyerek nem tud beleegyezni) körülmetéltek, az nagyon elszomorít, sajnálnám is szegényt, ami nem segít beindulni 😂 Meg egyszerűen nem természetes, furcsán néz ki.
2022. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
A partneremr körül van, semmiben nem zavar. Nem érzéketlen neki, sőt gyakorlatilag szabályozni tudja, hogy mikor menjen el. Mondjuk ez nem a fityma hiánya miatt van, hihetetlenül kitanulta a saját testét.
2022. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legkevesebb, engem nem zavarna, ha rendes srác. Valószínűleg nem is ő akarta, akkor meg pláne nem tehet róla.
2022. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
#3 Rákérdezhetek? Izraeli?
2022. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
A baratom, sot a volt baratom is korul van metelve. Nekem ez kifejezetten jobban is tetszik.
2022. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Engem igen, mert nem tudom rendesen csinalni neki kezzel, es erzeketlenebb sokkal.
2022. szept. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!