Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha eddig csak kizárólag a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig csak kizárólag a vékony lányok tetszettek neki, akkor most hogy tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy fiúval, huszonévesek vagyunk. Nagyon rendes, és nagyon odaadó, tehát tényleg nem lehet rá egy rossz szavam se. Nagyon nyíltan beszélünk mindenről, de egy dolog mégis megütötte a fülem… egyszer szóba került hogy régebben neki csak is a vékony lányok tetszettek (rajta egy gramm felesleges zsír sincs, edzett is) ez nagyon megütötte a fülem, mivel én teltebb vagyok, nincs lapos hasam…elvileg életében a szex velem volt a legjobb, nagyon sokat dicsér , sose hozza elő hogy vékonyabbnak kéne legyek vagy ilyesmi.

Csak pont az ilyen utalgatások miatt félek , az exem ugyanezt csinálta. Egy két ilyen elszólása neki is volt, és kicsit most ugyanazt érzem mint akkor: nem leszek elég

Hozzáteszem: nem vagyok kövér, magas vagyok, jól eloszlik rajtam a súly. Mindenki 65kgnak tippel kb, de több vagyok. Mozgok, sportolok is, a csontozatom nem teszi lehetővé hogy vékony legyek és nem is akarok


Az ex barátnővel elég toxic volt a kapcsolata de pl simán szóvátette a csajnak ha felszedett pár kilót…szóval félek hogy neki se fogok tetszeni egy idő után vagy unalmas leszek, (oda van értem amúgy) de én sose leszek vékony, mivan ha valójában erre vágyna? A személyiségem és a szex is nagyon megfogta őt, együtt még nem vagyunk de rengeteget tesz értünk



2022. szept. 7. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:

Továbbá a derekam vékony, formás vagyok, hosszú lábakkal, és az öltözködésre is nagyon adok, csak engem ilyen megszólalások, egyből el tudnak bizonytalanítani. Mondta hogy ne szórakozzak vele, hisz ha nem tetszenék neki nem lenne velem

Csak épp az exem is hasonlóan burkoltakat mondott

2022. szept. 7. 13:22
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Egyszer úgy is ki talál majd valamit miért nem voltál neki jó közbe meg csak annyi az egész hogy meg un az összes ilyen mondom ezt férfi szemmel . De ha van kedved erről beszélgetni nyugodtan írj rám privátba .
2022. szept. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig a teltebb lányok jöttek be most meg a vékony lányok érdekelnek . De ettől függetlenül ha választanom kéne akkor a teltnél maradnék .
2022. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Kezd felnőni, és már nem a külső a döntő számára.
2022. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

#4 Az, hogy nem csak a külső számít, nem azt jelenti, hogy a külső nem számít (ha nincs külső vonzalom, a legtöbb kapcsolatot megette a fene).

Szerintem egyszerűen változott, bővült a külsővel kapcsolatos ízlése.

2022. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Így van, a külső nem minden. Engem mindig a magas nők vonzottak, mégis egy alacsony nő a párom, és jól megvagyunk
2022. szept. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj az ilyen megalkuvásokkal, hogy egyszer majd betoppan az a magas nő az életedbe, aki a személyiségével is megfog ÉS mellette külsőre is totálisan vonz, és akivel nem csak jól meglesztek, hanem égszakadás-földindulás, akkora szerelem lesz belőle.

De kérdező, szerintem ezek alapján te őszintén tetszel neki, csak a korábbi csalódásod miatt vagy ennyire bizonytalan.

2022. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ő is elmondta hogy ez már közel sincs így, akkoriban volt ez az ízlése, de hogy amióta ez a toxic kapcsolata volt sok mindent átértékelt, és pl engem minden szempontból rettentően értékel és érzem is

Csak mégis, ha kicsit eltérek az ideáltól már nehéz elvonatkoztatnom hogy vajon tényleg hosszútávon is tetszenék e neki

Egyébként kövérkés se vagyok, egyszerûen csak nem vékony

2022. szept. 7. 17:35
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Kiványcsi.

Én is jártam kövér csajszival mert èrdekelt,hogy milyen?

Aranyoska volt imádtam a anyahajóméretű seggét!

De többi túl sok volt. A leirásod alapján te nem vagy olyan. És jö veled sex minek piszkálna? 1dologra figyelj ne hízz. És akkor valszeg jól meglesztek.

2022. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!