Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran fordul elő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran fordul elő fiatal fiú, érett hölgy közös éjszakája?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, vajon milyen gyakori lehet az ajtók mögött hacsak egy éjszakára is a negyvenes nő, húszas fiú felállás, főleg hölgyek válasza érdekel. Azt tudjuk, hogy a fiúk szeretik az ilyen lehetőségeket, egyrészt kíváncsi vagyok rá hogy negyvenes nők milyen gyakran vonzódnak huszoneves fiúhoz (akkor is, ha vonzalom szintjén megall a történet), szexuálisan attraktívnak tartják-e őket, és történetekre, amikor ez megvalosult!

2022. szept. 5. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Én 20 évesen kezdtem el 40-es nőket fűzni.

Jóképű vagyok, sportos testalkattal, szal sok férjes asszony engedett be a lábai közé.

Annyi a trükk, hogy úgy kell fűzni, mintha nem is lenne köztetek korkülönbség.

2022. szept. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Mert nem is látszik a korkülönbség kedves 1-es...

egy 20 éves még "siet", tele van életenergiáján, ami meglátszik a testbeszédén is már.

Egy komoly 35+os már a megjelenésével is tudatja, hogy nem türelmetlen. Megfontolt és tudja mit akar.

2022. szept. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon ritka.

De ugye ez egy anonim oldal, mindenféle kamusok is elférnek rajta. (Igaz, 1-es?)

2022. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is ritka, de nagyon nem bánnám, ha sok lenne :)
2022. szept. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritkán, inkább kivételt erősítő szabály, hogy a nők a velük egykorú, vagy tőlük pár évvel idősebb pasit kedvelnek.

Ha nálad idősebb nőre vágysz ahhoz ott kell legyél a szeren, a saját korosztályoddal is flottul kell mennie a csajozásnak. Ha arra vársz hogy egy idősebb nő "beavasson" kb. mintha lottóznál. Esély van, de lehet életed végéig nem fog megtörténni, szóval ne erre alapozd a szexuális életed.

2022. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Előfordul azért jócskán

Gondold el a 40-es nőnek olyan pasi kell aki sok menetet bír hosszan a huszonéves srácnak meg jó a tapasztalt nő aki nem fogazik és ki tudja verni kellemesen neki

2022. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor válnak és bizonyítani kell, hogy a pasi elbaszta, ő még mindig dög.
2022. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!