Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha lent kényeztetitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha lent kényeztetitek a pasit, mennyire legyen friss?

Figyelt kérdés
Pl ha buliból hazaértek és jön aminek jönnie kell, nem hangulatgyilkos ha pállott a kuki? Közvetlen előtte fürdeni kellene? De ha meg nagy a hév, akkor nincs idő..

2022. szept. 2. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

én mindig elküldöm fürdeni, extra jó orrom van

ha nincs idő, akkor nincs pipa

2022. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy egyébként normálisan tisztán tartott "kuki" (lol, szerintem általános iskolában használtam utoljára ezt a szót) nem lesz büdös csak azért, mert éppen nem frissen van megmosva. A természetes, felizgult állapotban lévő illatát meg nagyon is szeretem. Úgyhogy nem lenne gond.
2022. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Párom is mindig megmossa a kedvemért, nekem alap az ápoltság :)
2022. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És akinek nincs párja? Hanem mondjuk megismerkedtek egy buliban, vagy x-edik randi utan felmentek a sráchoz? Ott is elkülditek fürdeni vagy hogy?
2022. szept. 2. 15:18
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
persze
2022. szept. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Mert mi lenne ha magadtól elmennél fürödni???

Vagyis mindkettő lefürödne, nem olyan nagy dolog ez.

2022. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Hosszú idő után állandó partnerem van. Őt egy fárasztó nap után is leszopom, nem kell előtte zuhanyoznia.

Alakami kapcsolatom meg még nem volt, de neki szerinem frissen mosva sem kapnám be.

2022. szept. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze en is ezt preferalom, csak volt mar, hogy nagy volt a hev, belemerultunk spontan a dologba es akkor elmentunk furdeni, aztan kesobb mondta a csaj hogy ez megolte a spontansagot, de nekem is ugy volt komfortos hogy mindenki tiszta legyen… ezert kerdem
2022. szept. 2. 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bro' ez a dolog az amit az adott szituációban fogsz csak érzékelni. Ha buli után mész / viszel fel valakit akkor érzékeled legyen-e előtte egy gyors tusi vagy sem. Ha viszont tudod hogy eléggé leizzadtál buli közben akkor meg nem erőlteted ész nélkül az orált ha látod a partnereden a "buké" nem jön be neki.
2022. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7.


12 óra fizikai munka után a konyhán azért ez nem lenne valami finom. De ha te sem vagy annyira igényes, akkor nem baj. :)


"Ha nincs ló, jó a szamár is."

2022. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!