Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van olyan lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány aki jobban szereti az orális szexet mint magát a penetrációt?

Figyelt kérdés
41 éves sportos testalkatú pasi vagyok és idáig még nem találkoztam olyannal, voltak akik szerették de mindegyik egy idő után mikor már kezdtem volna élvezni az orális részét könyörgött, hogy tegyem már be neki, én meg nem örültem ennek ez miatt nem is lett jó.

2022. szept. 2. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

találkoztam olyannal aki szerette ugyanannyiray és nem mindig végigvitte ha már elkezdte.

Olyannal is aki jobban szerette, de az inkább egyfajta önutélat miatt volt.

2022. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
3. Nemibetegségek kedvelik ezt :D
2022. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%

4es vagyok

Eddig nem volt panasz

De nehogy már én adjak bárkinek fel órát ha Ő meg 10 perc után lyukba akar lenni

2022. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Tizenhárom, ez oké

Nyilván 50-50 lenne az ideális.

2022. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A volt barátnőmnek nyújtottam olyan 45 perces nyalit, hogy még a fal is vizes volt, szóval az 50 - 50 az benne van nálam simán.
2022. szept. 3. 10:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Az szuper akkor :)
2022. szept. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#15


A kérdésnél ezt írod:

"mindegyik egy idő után mikor már kezdtem volna élvezni az orális részét könyörgött, hogy tegyem már be neki"

Most meg azt mondod, exednek 45 percen ár nyalást adtál:D

Te 45 perc után kezded élvezni az orált?

2022. szept. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

#17

Nem értetted, a 45 percet én nyujtottam, amit nekem nyujtottak az nem volt 45 perc hanem jóval kevesebb, az nekem nem volt elég és kérték tegyem be egy kis idő után :)

2022. szept. 8. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!