Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy viszonyultok ahhoz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyultok ahhoz ha nagyon perverz a pasitok?

Figyelt kérdés
N

2022. szept. 1. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire az és miben nyilvánul meg. Van amit simán élveznék én is, van ami nem lenne a kedvencem de tudnám tolerálni, és van a i semmi szín alatt. Ennyire általános kérdésre nem lehet érdemben válaszolni.
2022. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy perverz? Nyilván az sem mindegy, hogy a kakiszex izgatja vagy lábfétises
2022. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom még nem volt nagyon perverz pasim. Lehet kibªsznám.
2022. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon magas a libidója, és nagyon kreatìv szinte minden érdekli ami szexxel kapcsolatos. Kaki szex meg meleg dolgok nem, de azon kìvül szinte tényleg minden. :D Én nagyon szeretem de sokszor félek hogy el fog hagyni amiatt hogy én nem vagyok ennyire nyitott és bátor.
2022. szept. 2. 00:07
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Elnézést hogy ide pofátlankodok, de igazából az érdekelne, hogy ki mit ért az alatt, hogy "nagyon perverz". Szerintem ezt viszonylag nehéz megítélni egy férfi számára, hogy egy nő mit tarthat annak. (Most a nyilvánvaló végtermékkel kapcsolatos dolgokat ne vegyük figyelembe.)
2022. szept. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Húha..ha nem bírnád az iramot, passzold át nekem, én imádnék egy ilyen pasit :P
2022. szept. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Aki nem szereti a kakisex az nem is perverz!

Meleg dolgok...az pedig nem hetero.

De ha mégis vannak srácok akkor bisex...az pedig nem perverzio.


Na de a válsz.

Figyel legyél nyitott és bátor de csak addig amig élvezed vagy izgat.


Nyilván ha csak pozokat váltogatsz és engedod,hogy durvuljon akkor elfoghagyni mert megunja.


Ha mersz új dolgokat kiprobálni akkor veled marad ha normálisan adagolod a és ugrasszbele mindenbe egyből. Tehát ne legyen mindennap karácsony,akkor érdemes veled maradni ,magához "idomit" szexuálisan. Nem fog egy új random csajjal vesződni aki aztán lapátra teheti valami izgisebb huzásnál.

Ha normális akkor megfogja érteni,hogy van az a szint ami neked már nem oke és nem fogja kérni.

2022. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a kakit meg meleg dolgokat is csinálnék ha a csajom vágya lenne
2022. szept. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kaki meg a meleg dolog, az már a mai normák szerint is undorító, persze van aki ilyen, de akkor kell másik partner.

(Aztán majd lehet 300 év múlva lehet normál lesz ez is, ki tudja...)

2022. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!