Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális,hogy max 3 havonta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy max 3 havonta egyszer maszturbálok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem érdekel a dolog. Van,hogy több idő is eltelik. Akkor is gyorsan letudom.

Volt mikor egy évig nem csináltam.

Mindig ilyen voltam, már 30 vagyok. Ha van kapcsolatom, akkor szex viszont minden nap van,ha van rá lehetőség.


N


2022. aug. 31. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ennyi az igényed rendben van

Nekem ciklus függő . Termékeny napokon szinte mindennap. De volt h ki hagytam 1-2 hetet

2022. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ciklisfüggő, ovukot napi 3 is megvan. De annyi a normális ami neked jól esik... 40+N
2022. aug. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más. Ennyi.
2022. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez normális, mert ahogy írtad kapcsolatban rendszeresen szexelsz.
2022. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen normális. 0-tól napi olyan mennyiségégig ami még nem zavar a munkádban, életviteledben teljesen normális minden szám.
2022. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az igénye. Van olyan nő, aki a szexet is csak mondjuk havonta kívánja, akár fiatalon is. Nem lehet mindenki egyforma, ha az lenne, az lenne a probléma.
2022. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát hiába vagy asszony, nem normális. Volt egy ilyen nő, miután kielégítettem jó párszor, naponta maszturbált, annyira jól teljesítettem, hogy beleszeretett az elélvezésbe

24f

Testépítő bajnok

2022. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Testépítő bajnok: megvolt már a lábnap a héten? xDD
2022. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző: Hát igen, átlalában az ilyeneknél valahogy mindig kimarad a lábnap. Volt egyszer, aki úgy próbált befűzni, hogy "Hallod, teljesen levettél a lábamról.", annyit mondtam "Elnézem, nem volt nehéz."


:D


19l

2022. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!