Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti így masztiznátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti így masztiznátok?

Figyelt kérdés

Előszöris leszögezném, hogy nem vagyok análfanatikus, egyáltalán nem vágyom arra, hogy kipróbáljam az anált, valahogy nem vonz.


Viszont arra kíváncsi vagyok, hogy a lány mit érezhet ezzel kapcsolatban.


Éppen ezért érdekel az, hogy lányok, ha létezne olyan szituáció hogy valamilyen oknál fogva (az ok legyen most fiktív, nem kell reális okot elképzelni) nem nyúlhatnátok a puncitokhoz rengeteg ideig, viszont már nagyon kívánnátok a szexet, belemennétek anál szexbe, vagy masztiznátok análba? Arra vagyok kíváncsi hogy ha nagyon kívánjátok a szexet már, ez is többet tud nyújtani mint a semmi?


2022. aug. 31. 09:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10: Miért, mit írt? :D
2022. aug. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11

Először is azt, hogy ő nem szokott análisan maszturbálni. Aztán azt, hogy taglaljam neki a vaginális maszturbálási szokásaimat, majd azt, hogy ez kötelességem, mert válaszoltam itt egy kérdése.

A többi üzenetét nem olvastam el. Azóta a harmadik profilját is letiltottam.

2022. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki írt neked, de nem én voltam
2022. aug. 31. 11:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyet csak az tenne meg aki extrém análfanatikus. Mindenki másnak aki csak kedveli az anált, kevés lenne csak annak az izgatása. Aki meg utálja az anált (s ők vannak többségben) hozzá sem kezdenének.
2022. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!