Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt eddig a legjobb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legjobb, legvadabb, legszenvedélyesebb, legextrémebb szexuális élményed?

Figyelt kérdés
Mi volt, hogy történt, hány éves korodban?
2022. aug. 31. 06:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb legszenvedélyesebb személyhez köthető, sajnos azt leírni lehetetlen. 20 éves voltam.


Legextrémebb: moziban szexeltünk délelőtti vetítésen csak mi voltunk 22 évesen.


Legvadabb: 19 évesen az akkori párommal kicsit beittunk és este 9-től éjfélig megállás nélkül keféltünk, mert erre nincs jobb szó, a végén ő kérte hogy ne dugjam tovább mert már nem bír ki több orgazmust. Nem tudom mi volt velünk,máskor ennek közelében sem jártunk, olyan hangos volt hogy rendesen erőből kellett befognom a száját hogy ne hallják a szomszédok, de szerintem így is simán hallották. Brutális volt.

2022. aug. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Balatonban

Fényes nappal, 10-20 méterre fürödtek tőlünk. Csak a fejünk látszott ki, talán nem vette észre senki. 🤭

17 évesek voltunk

2022. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten vad vagy extrém élményekben nem volt részem, de szenvedélyes alkalmakból volt bőven, mindegyik az első és idáig egyetlen barátnómmel, akivel még mindig együtt vagyunk.


Az egyik legemlékezetesebb alkalom nagyon korán volt, talán az 5. alkalom össz hogy szexeltünk. Ez volt az első olyan alkalom amikor minden igazán összeállt, mindketten nagyon be voltunk indulva, nem tudom hogy a pózt vagy szöget sikerült ennyire eltalálni de őrjítően jó volt, sose nyögött még előtte úgy mint akkor, és mindössze pár perc után egyszerre mentünk el. Utána még ujjaztam egy ideig, és sorozatban jöttek folyamatosan az orgazmusai, nagyon vadító volt látni. Én 19 voltam ő 18.

2022. aug. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy éjszaka a 26 évvel idősebb főnökömmel a hotelben egy konferencián.

Minden idők toplistás szexe volt...

29N

2022. aug. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy randin történt, de életem eddigi legjobb szexuális élménye lett. A srác autójában történt egy este, a Tisza partján.

23 évesen történt.

2022. szept. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!