Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vezetés közben szoptatok/szopt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vezetés közben szoptatok/szoptak már titeket?

Figyelt kérdés
Hány évesen csináltátok? Nem bírtátok ki hazáig vagy csak izgalmas volt?
2022. aug. 30. 17:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytam. Egy pikánsabb szivattyúzásért nem kockáztatom sem a magam életét, sem másét. Akkor inkább egy konvencionális szex az ágyban, amikor már le van parkolva a kocsi.
2022. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Volt olyan pasim, akivel sokszor csináltuk, de ő nagyon jól vezetett és nem mentünk fának, amikor orgazmusa volt. Viszont senki más nem vállalta be rajta kívül.
2022. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
6-7. ti jó buták vagytok. földes úton is figyelni kell, bármi lehet, bármi történhet, kiszaladhat az útra egy állat, stb. Bár ilyen butáknak, mint ti, biztos kedvezményes áron árusították a jogosítványt.
2022. aug. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt, egyik exemet szoptam menet közben a budai alsó rakparton. Biztos élvezték fentről a gyalogosok meg a szembe jövők a látványt, de ettől volt izgi :P

Egyébként eléggé araszolást volt, nem nagy tempó, és hozzá kell tenni, hogy mivel közben a vezetésre figyelt, nem is élvezett el. Kicsit később egy parkolóban igen :P

2022. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

#14

Szívesen elmennék veled kocsikázni


37F

2022. szept. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel csináltunk ilet azzal nem számoltunk hogy a buszból beláttak de mutatták is hogy jól nyomjuk :)
2022. szept. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátommal csináltam, erre izgult, mindig olyan helyen, ahol más nem járt és nem száguldozva, így sose élvezett, mindig addig tettem, amíg mondta, hogy hagyjam abba. Sokszor előfordult, hogy félreeső helyre megálltunk és dugtunk, több pózban is. Szerettem ezt is, meg amikor az ágyban is tettük több menetet is letolva. Ritka jó szexek voltak.


N

2022. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%

Elővette a farkam amire rábukott én meg leàlltam egy lejáró félére.

Kipattantunk és úgy megdugtam,hogy a mai napig emlegeti ,pedig màr csak haverok vagyunk

2022. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem! Mindig félre álltam.
2022. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor, sok nő cuppantott le miközben vezettem, 25 éves koromtól 40-ig.

Volt hogy éjjel az autopályán is, megálltunk a leállósávban vészvillógóval egy gyors szexre is. Ledobáltuk a ruháinkat, belecsaptunk, amikor pár perc múlva kopogtatnak a sötétített (BMW) ablakon egy lámpával.


Gyorsan magunkra rántottunk néhány rongyot és lehúztam az ablakot.


2 rendőr állt a kocsi mellett.

Megkérdezték, hogy miért állunk itt, valami baj történt?


Mondom: szerencsére nem, csak megálltunk pár percre csókolózni. 🤣


Rendesek voltak, mosolyogva ajánlották a legközelebbi parkolót e célra...😎

júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!