Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem szeretem bekapni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem bekapni a péniszt akkor soha nem lesz normális és kiegyensúlyozott szexuális életem?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 20:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Soha!!!
2022. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem lehetetlen de azért megnehezíti a dolgodat.

Mi az oka amiért nem szeretnéd?

2022. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondanám hogy nem, de megnehezíti a dolgot.
2022. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pasid ezt nem tudja elfogadni akkor valóban nem nagyon. Viszont szexben nincs olyan hogy kötelező! Ami rossz neked azt nem kell csinálni. (Ez mindkét félre igaz). Es ha ezt pont nem csinálod, attól még lehet teljesen kiegyensulyozott a szexuális életed.


Én se tudom már bekapni, de ez talán csak átmeneti mert tudom mi a lelki oka. Es nagyon jó a szexuális életem, max a páromnak lehet emiatt egy kis hiányérzete, bár nem mondja. De magamban dolgozok rajta hogy ez is menjen.

2022. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De,csak kell találnod egy olyan pénisztulajdonost,aki ezt elfogadja. Nem olyan nagy dolog ez.
2022. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
De lehet, csak egy olyan bika mellett, aki nem igényli a szivattyúzást. Ilyen egyszerű.
2022. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha az anált szereted ugy lenne !!
2022. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
De, lehet, maximum majd hozzám jön a hapsid, mert én viszont szíves örömest bekapom a péniszt!
2022. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Ez h*eség, nem mindenki akarja alapból ezt a dolgot, számtalan más variáció lehet még e helyett.
2022. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Eddig nem volt gond.

Mondtam h vagy kihagyjuk vagy telibe hanyom.

Megertettek h nem fogom bekapni es lenyelni sem. Max nyalogatom. Kulonben tenyleg hanyok.

2022. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!