Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ex-örömlányok! Megbántátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-örömlányok! Megbántátok, hogy régen ilyen munkát végeztetek?

Figyelt kérdés

Lehet ezt a tevékenységet úgy folytatni, hogy ne bánd meg később? (Pl ha nagyon válogatsz és csak kb max 5-10 állandó kuncsaftot vállalsz be.)


Mennyi ideig csináltátok? Miért hagytátok abba? Közben kerestétek az "igazit"? (Mármint nyilván nem a kuncsaftok között) Ha közben beleszerettetek valakibe (szintén nem a partnerek közül), akkor azonnal abbahagytátok a "szakmát"?


A kevés valós exprostituált válaszoló hiányában olyanok válaszát is várom, akik ismernek ilyen lányt és pontosan tudják ezeket a dolgokat.


Köszönöm a válaszokat.



2022. aug. 25. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem! Csak domina voltam. Jókat mosolygok ha belegondolok hogy heteró srácok pl egymást szopták a parancsomra.
2022. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem bántam meg, jól kerestem vele.
2022. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Mindeg van lentebb.
2022. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha fiúk véleménye is érdkeel nem bánom. Lett belőle lakásom. Igaz én csak azt vállaltam, hogy a lábammal játszanak de volt rá kereslet Svájcban.
2022. aug. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Na ezek közül egy sem volt az :D
2022. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Amíg nincs bukovári a napiszaron, addig nem bánják.

Amúgy én csak azokat az exprostikat ítélem el, akik a párjuk előtt eltitkolják, aztán meg, mikor ki kerülnek a napiszarra, nyígnak, fenyegetőznek, meg törlik a facebook profiljukat.

Aki felvállalja, hogy igen apukám, én prosti voltam, de már abbahagytam és normális életet akarok élni, az ok.

(újra megy a napiszar, lehet rettegni😂)

2022. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
A feleségem az volt, és nem bánta meg, az a pár ezer pasi bejáratta rendesen :)
2022. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
7-es, az enyém is az volt tulajdonképp, csak az enyém ingyen csinálta😃. Azt mondta 200-ig számolta a férfiakat.
2022. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!