Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív lányok! Ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív lányok! Ezt valaki őszintén élvezi?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátnőm extrém szubmisszívnek tűnik, folyamatosan azt akarja hogy fojtogassam és csak úgy hajlandó leszopni hogy kb megerőszakolom. Tehát konkrétan meg kell fognom a fejét és megdugnom a száját különben nem csinál semmit. Én alapvetően domináns vagyok de ez már néha kezd kicsit sok lenni mert nagyon durván öklendezik közben(miután a szájába élvezek mondjuk szokott mosolyogni szóval emiatt elképzelhetőnek tartom hogy tényleg élvezi). Egyébként elég önbizalomhiányos szóval attól tartok hogy esetleg csak azért csinálja ezt, mert azt gondolja hogy én csak ezt élvezem és nem akar csalódást okozni nekem, de nekem fontos lenne hogy ő is élvezze. Szerintetek valós lehet hogy ez neki élvezetes? Csak mert ugye megkérdezni ezt nem olyan egyszerű, mivel ha tényleg élvezi, akkor ugye gáznak fogja tartani hogy én itt aggódgatok meg azt gondolom, hogy csak miattam ezt csinálná.
2022. aug. 23. 19:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#10

Jó most nem tudom hogy ezt a mostanira vagy az smpixiesre érted e, de a mostani az nem smpixies.

A korábbi pedig hát, jó tényleg számíthattam volna rá hogy akik ott vannak (és nem kamusok) azok nem szaroznak

2022. aug. 24. 00:07
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
#11 szubmisszív a nőd és ezt élvezi, egyéb kérdés? :)
2022. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Pont ilyen nőt keresek. Engem nem zavarna ha ilyen lenne, annál aktívabban tolnám a száját, punciját popsiját. Azt írtad domináns vagy, miért zavar akkor ha ilyen? Beszélgettél már vele erről?

Ha nem érdekel írj!

2022. aug. 24. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

#13

Még nem nagyon beszélgettünk erről.

Egyébként ahogy a szubmisszivitásnak is, a dominanciának is vannak fokozatai, tehát én alapvetően szeretek irányítani, mehet a fojtogatás, fenekelés, lekötözés, szopatás, de pl a pofozásra valahogy nem visz rá a lélek. Egyébként miközben ilyen durván megszopatom azért persze élvezem, csak miután elélveztem van egy kis bűntudat érzésem, mert tényleg nagyon szenved közben.

2022. aug. 24. 08:30
 15/23 A kérdező kommentje:
De amúgy segítettetek ezekkel a reakciókkal, mert így jobban el tudom hinni hogy ez neki jó. Nekem mindig nagyon fontos volt hogy a lány is élvezze
2022. aug. 24. 08:32
 16/23 anonim ***** válasza:

#13 vagyok.

Ha bűntudatot van akkor te inkább a vadabb szexet szeretők körét növeled, valamilyen domináns vér van benned, de nem mondható el hogy a nők akik domot keresnek azok olyanra vágynak mint te. De ha nem adod meg a nődnek amire vágyik akkor ki eresni fog olyat aki pont jó neki.

2022. aug. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%

Na hagyjuk!

Kamu!

2022. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#17

Miért gondolod hogy kamu? De tényleg érdekelne, tekintve hogy nem kamu

2022. aug. 24. 12:01
 19/23 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol mondom "sajnos" van ilyen.

De végülis én vagyok a dom akkor úgy szopjon ahogy nekem jó.

Az öklendezős folytogatos dologra meg kitalálunk valamit.

2022. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Te itt sirankozol, én meg mit meg nem adnék érte ha ilyen lenne a nőm. Ha nem tartasz rá igényt a barátnődre akkor én szívesen lépek vele kapcsolatba.
2022. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!