Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon mi válthatta ki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi válthatta ki, hogy ilyen intenzíven élveztem el?

Figyelt kérdés

25 vagyok, ezelőtt 3 lánnyal voltam együtt, mindhárom viszonylag hosszú kapcsolat volt. A szex mindegyikükkel jó volt, sosem panaszkodtam. Pár hete vége lett a kapcsolatomnak, és tegnapelőtt lefeküdtem egy lánnyal, akivel már elég régóta bejövünk egymásnak, de eddig mindketten foglaltak voltunk. Nagyon jó volt vele, olyannyira, hogy nem tudom mi volt velem, de akkorát élveztem, hogy úgy éreztem, az egész testemen végigfut a gyönyör, összerándultam, és egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne ordítsak egyet (sosem csináltam ilyet, utólag visszanézve biztosan viccesen is nézne ki.) Rádőltem a lányra, percekig csak lihegtem, alig tudtam magamhoz térni, harmadjára vagy negyedjére kérdezte meg, hogy minden rendben van -e, amikor annyit tudtam mondani, hogy "imádlak". Szerintetek mi válthatta ezt ki? Ennyire összepasszolunk ott lent? Van esély rá, hogy hosszútávon fennmaradjon ez az élvezeti faktor?

25F/25L



2022. aug. 23. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az, hogy szemüveges volt.
2022. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom régen dugtál ezelőtt.
2022. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Második: erre én is gondoltam, de máskor is maradt már ki ennyi idő és nem tapasztaltam ilyet.
2022. aug. 23. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy olyan feromonja van a csajnak, ami sokkal jobban beindít, mint az eddig lányoké.
2022. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
*eddigi
2022. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan összeilletek. Ennyi. Főleg hogy már az első alkalom ordítós orgazmussal végződik :D
2022. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Ebből csak az nem derült ki, hogy a lány is élvezte-e
2022. aug. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban nem merült fel bennem kétely, így nem is tettem fel kérdést.
2022. aug. 23. 20:05
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Működik a kémia.
2022. aug. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Erre mondják, hogy működik a kémia. Én is így vagyok, ha nagyon beindít a csaj. Azt orgazmuskor kb. világomról nem tudok, ördögöt űzve hörgök, összeszorítok bármit, ami a kezem ügyébe kerül, forognak a szemeim. Elvesztem a kontrollt magam felett.
2022. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!