Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egyenlőség van, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenlőség van, akkor mikor lesz elfogadott a férfitanga viselete: a női boxerrel senkinek sincs semmi baja, de ha egy férfi tangát húz, akkor azt hiszik, hogy meleg. Miért?

Figyelt kérdés
2022. aug. 23. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nálad ez a mérce az egyenjogúságra?! Elég baj!

Hordj csak tangát,normális esetben senki nem látja.

Vagy mutogatni akarod?

2022. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Senkit se érdekel miben tartod a 2 centis bébirépàdat
2022. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Ha egy lány boxert hord (ruha alá minden nap, nem a párjáét), őt is sok esetben nézik leszbikusnak.
2022. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
Mert az, csak nem meri beismerni. Miért hordana egy heteró faszi tangát?
2022. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nőként sporthoz szoktam nő boxert hordani, sokkal kényelmesebb.

Nekem semmi bajom, ha heteró ffi visel ffi tangát, de én elfogadó vagyok alapból.

2022. aug. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4-es vagyok. Félreértés ne essék, nem zavar ha egy férfi tangát hord, sőt az se zavar ha valaki meleg. Csak kizártnak tartom, hogy egy heterő tangát hordana. El nem tudom képzelni, hogy az kényelmes lehet, szóval max azért hordaná, hogy valakinek feltűnjön vele. Nem gondolom, hogy sok nő van, aki szerint szexi egy férfin a tanga. Biztos van néhány, de egészen biztos vagyok benne, hogy nagyon kevés.
2022. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Miért tartod kizártnak, attól még, hogy nem tudsz róla, lehet sokan hordanak heterók is.

És van, aki pont amiatt, mert neki ez sokkal kényelmesebb.

Pedig szerintem szexi is.

Persze kinek mi, hisz nem vagyunk egyformák szerencsére.


#5

2022. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van itt egy férfi, aki határozottan állítja, hogy hetero és hord tangát, leírhatná, hogy miért. Boxernél kényelmesebb alsó nem hinném, hogy van, szóval csak van valami oka, hogy hordja.
2022. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Javaslom, nézzétek meg a férfi tanga kollekciókat. Ezeket kifejezetten pasiknak készítik. Hogy heteró, meleg, biszex, az mindegy. A férfitanga egy kettő ruhakollekció.
2022. aug. 23. 16:35
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

Amikor ki voltam pattintva, hordtam tangát a barátnőm kérésére.

Ha megvan hozzá a kidolgozott test, nem gáz ha kiemeled az előnyös dolgokat.

Ennek semmi köze a homoszexualitáshoz.

2022. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!