Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti elvárnátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elvárnátok, hogy a barátnőtök elmondja nektek, ha korábban volt abortusza?

Figyelt kérdés
Vagy ez az ő ügye? És már a múlt, nem kell vele foglalkozni? Természetesen nem ha tőletek, hanem ha az előző párjától esett teherbe.

2022. aug. 23. 09:11
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Jajj, én nem akartam egy abortisz gyilkosság vagy nem vitát ebből. Csak az erdekelt, hogy egy férfi hogy kezel egy ilyet.
2022. aug. 23. 11:46
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

#30 ha ennyire bele akarunk menni, a standard terhesség 40 hetes. Ami nem 9 hónap. És ha ott így ünneplik, akkor úgy, de itt meg nem. Sose ünnepelték így a nyugati kultúrában (meg szerintem kb sehol se, nagyon nagyon ritka lehet).

Arról nem is beszélve, hogy még a Biblia szerint is az első lélegzettel kezdődik az élet. Sőt, még az is le van benne írva, hogy a férjnek milyen főzetet kell készítenie, hogy a felesége elvetéljen, ha felmerül a gyanú, hogy a gyerek nem is az övé. Ez a biblia. Amire a nyugati kultúra (legalábbis a kereszténység óta) épül.

2022. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem alap, hogy kiderül. Előbb utóbb elmondja, ha normális a kapcsolat.
2022. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megtisztelő, ha elmondja, de ez a saját döntése kell legyen.
2022. aug. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
95%
Módosítok: a 8-asra tekintettel jobb, ha minél hamarabb elmondják a hölgyek, hogy még idejében kiderüljön, micsoda hitvány elmecsökevénnyel álltak szóba.
2022. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a nőre bízom. Örülök, ha bízik bennem annyira, hogy elmondja, de teljesen megértem, és nem haragszom, ha nem.

49f

2022. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 Ujjazgatós Farkas ***** válasza:
100%
Nem annyira fontos. Bár jó tudni róla, de én nem várnám el, hogy elmondja.
2022. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Én visszakerdeznék: A férfiak is elmondják az új barátnőjüknek, ha egy korábbi barátnőjüknek abortusza volt?
2022. aug. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy elvárnám, és ha teljesen komoly a kapcsolatunk, akkor az előző életét is ismerni szeretném.
2022. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
74%

Hogy őszinte legyek, akarnám tudni, de lehet hogy azok után másképp tekintenék rá. A tartós, jó kapcsolatban fontos a teljes őszinteség, de akire a titkot bízod az is lehet értetlen vagy éretlen.

A válaszom képmutató lesz, szeretnék mindent tudni, azt is hogy nem volt soha abortusza... (és nem is nagyon volt más férfival.... ;)

2022. aug. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!