Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mennyire szeretitek az anált ?

Figyelt kérdés

Hány évesen csináltátok először? Milyen gyakran igényled?


Baj az ha egy srác nem vágyik rá egyáltalán?


2022. aug. 22. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Párom csak azt szereti amikor ujjazom a popsiját
2022. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nálam tabu,sosem engedném meg.
2022. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam
2022. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Parom 17 eves es 16 evesen mar csinaltuk mostanaba szinte minden szexnel van anal is

En imadom baratnom meg egyre inkabb szub szoval mar vannak mas dolgok is

2022. aug. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bnom először ellenezte, mikor nyaltam neki puncit kicsit lentebb is tévedt a nyelven nem ellenezte közbe a ujjammal is kényesztettem nem nagyon szólt érte láttam rajta h tetszik neki! Előjáték után a pénisz is oda került . Mikor behatoltam azt mondta h egy kicsit fajt de utána stabil volt és élvezte! Következő alkalmakkor mar majdnem ő kérte h oda is tegyük be
2022. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!