Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha pattanásos, kiütéses a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha pattanásos, kiütéses a popsim? Először leszünk együtt a kedvesemmel és nagyon cikinek tartom. Félek, hogy nem fog tetszeni neki.

Figyelt kérdés
2022. aug. 21. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ha szeret vagy nagyon kedvel nem fogja érdekelni. Ne görcsölj rá! Kevés fénybe csináljátok. És hidd el, ha oda van érted kicsit se fogja érdekelni!

Pasi ként irtam.

2022. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

és mi a megoldás? rejtegetni fogod egy életen át, mert félsz, hogy nem fog neki tetszeni?

nem túl valószínű, hogy ne tudná elfogadni, de ha mégis, akkor legalább derüljön ki hamar.

2022. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira vészes nem lehet.
2022. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az első esetet a szégyenlősség miatt csinálhatod sötétben, később ráérsz kimagyarázni a feneked ragyáját. addig pedig szerezz rá valami kencét!
2022. aug. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormonnal kend be! (Csak a klasszikus kék tubusos gyógyszertári jó!) Néhány nap alatt csodát tesz. Pamut bugyit hordj, éjjel meg lehetőleg hagyd szellőzni.
2022. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont leszarja.

Az én párom nagyon dícséri a testem pedig bőven nem tökéletes. Pár alkalom után megkerdeztem hkgy a fenekemen tényleg nem zavarja e a narancsbőr. Kiderült hkgy addig észre sem vette

2022. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!