Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk-lányok ti elégedettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok ti elégedettek vagytok a farkatokkal/puncitokkal? Mit változtatnátok meg rajta, ha lehetne?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, kissé salátás, de lehetne rosszabb is, már elfogadtam. Azért egy babapuncinak jobban örülnék :D

Kort, nemet írjatok :)


2022. aug. 21. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Régen sokat szorongtam amiatt hogy nagyok a kisajkaim meg a csiklóm, de ma már semmi bajom vele. Első szex előtt néha kicsit izgulok, de megtanultam ezt elengedni teljesen.
2022. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
14 cm a farkam, barátnőmnek meg 16-17 cm lenne az ideális méret...
2022. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Tinikoromban rendkívül elégedetlen voltam. Enyhe fitymaszűkületem volt, néhány rántástól elsültem mindig (gyorstüzelés), meg amúgy is önbizalomhiányos voltam. Azt hittem, én nem is fogok dugni sosem. Aztán kicsit kezdtem 18-20 évesen helyrejönni, az énképem és az önbizalmam helyrejött, a fitymaszűkületet is kinőttem. Bár gyorstüzelő voltam, de néhány együttlét után úgy láttam, csak nem megy ez olyan rosszul. Sokat maszturbáltam, és mindig szebbnek láttam. Most 26 évesen olyan ponton vagyok, hogy baromi elégedett vagyok, és szépnek látom a farkam (igen, ez lehet beteges). Pláne mióta nagyon jó kapcsolatom van. Kicsinek és vékonynak tartom mai napig is, de nem érdekel már.
2022. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hoszra megfelelő egy kicsit lehetne vastagabb is 28f
2022. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Elégedett vagyok. Nem babapunci de nem is salátás. 30/N
2022. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Lankadtan teljesen normális, mikor áll akkor eres és kissé görbe, én elégedett vagyok vele
2022. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Metélt vagyok,zavar.
ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!