Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlányokon a roma lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlányokon a roma lányok miért írják ki sokan, hogy romát nem fogadnak?

Figyelt kérdés

Tehát vannak egyértelműen roma származású lányok, (elég sok) akik azt írják ki az adatlapjukra, hogy roma pasit nem fogadnak.


Arra tudok gondolni, hogy nehogy az ismeretségi körből felbukkanó vendég legyen? És akkor ciki lenne, mert elmondaná a lány családjának, hogy a xy lányodnál jártam és amúgy tudod e hogy miből él a lány?


Vagy mi az oka ennek? Mert nem hiszem, hogy egy roma lány undorodna a roma pasitól. Meg egyébként sem...


Én pl. imádom a cigánylányokat. Ők is szeretik a nagy fehér mackó testem. :)


2022. aug. 20. 11:57
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert erőszakosak a roma pasik azért.
2022. aug. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarok rasszista lenni, de szerintem itt leginkább az játszik közre, hogy "tudják milyenek".
2022. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Agresszívek,kötekednek,alkudozni kezdenek az árról,szóval csak a probléma van velük amit senki nem szeret.
2022. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Romától venni, eladni neki sem szabad, nem hogy lefeküdni vele.


"Adjadmáá ócsóbban moree a vulvádat"

2022. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanazért, amiért a boltokban sem szeretik őket. Agresszívak, alkudoznak és lopnak.
2022. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Én nem vagyok roma, mégis sokan nem akartak fogadni, lehet túl fiatalnak gondoltak, vagy nem tudom, de válogatósak a prostik, az biztos.
2022. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Kevert fajúak akarnak lenni.
2022. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De valóban ezért lenne, mert nem tudnak viselkedni? De ennyire? Most nem azt mondom, hogy jaj de meglep ez, mert én is itt élek, tudom, hogy mi van. De azért van sok normális cigány is, akik dolgoznak, stb.

Most pl egy ilyen dolgozó roma pali elmenne prostihoz, őt sem fogadja? Akkor sem, ha kifizeti?

2022. aug. 20. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell általánosìtani a romákat. Miért? Mert van köztük is rendes, normális. Ahogy a magyarok közt is paraszt, tapasztalataim szerint sok:D
2022. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát, pont az általánosítás ment meg életeket és értékeket.
2022. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!