Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők hányszor kívánják hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hányszor kívánják hogy a párjukat orálisan kielégítsék? És ez a szám sávosan az idő múlásával csökken?

Figyelt kérdés

Megfogni, játszani vele, gargarizálni

netaántán beleülni



2022. aug. 17. 12:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
tehát úgy maguktól
2022. aug. 17. 12:30
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Már kezdtem örülni, hogy van olyan pasi, aki az után érdeklődik, hogy hányszor kívánja a nő, hogy kielégítse a párja. De jobban elolvasva... Önző f@sz mind.
2022. aug. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
#2: ott a pont. Az itteni sok recskázó lúzer csak azzal van elfoglalva, ki kit miért mennyiért milyen gyakran szopna le, és csodálkoznak, hogy igazi nőhöz sosem lesz közük.
2022. aug. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem függ attól hogy a párunk vagy partnerünk mit hoz ki belőlünk .


Volt már olyan is hogy a hátam közepére nem kívántam


És volt olyannal is dolgom hogy csak egy pohár víg miatt köpték volna ki a farkát mert annyira élveztem Őt szopni

2022. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A páromat bármikor bárhol leszopom ha szeretné. Van hogy én kezdeményezem.
2022. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5. ez egy erős állítás... csak szavadon ne fogjon. :)
2022. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: ez nem állítás, ez tény.
2022. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3-as akarod mondani a sok öntelt r*banc örömmel olvasgatja hogyan kínlódnak a férfiak? Kicsit vegyél vissza az arcodból!
2022. aug. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: a férfiak nem kínlódnak. Az igazi férfi tudja, hogy kell bánni a nővel, és köszöni szépen, meg is van mindene. Az ilyen béna lúzerek kínlódnak, akiknek nincs se stílusuk, se EQ-juk, se IQ-juk, és csodálkoznak, hogy egy nőnek sem kellenek.
2022. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
értem de ennek muszáj hangot adni egy random kérdésnél? kötelező kérdéseknél mindig leírni hogy "recskázo idiotak" ??? kb 6. ahol olvasom a hónapban.
2022. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!