Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen betegen szeretkezel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen betegen szeretkezel még a pároddal?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha náthásak vagyok, influenzás valamelyikőtök ilyesmi, vagy covidos

2022. aug. 17. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha beteg vagyok, nem is találkozunk (nem lakunk egyutt).

Egyszer volt hogy ket h3te beteg voltam mar, kijovoben es atjott hozzam. Szopás közben asztmás rohamot kaptam. Azota nem eroltetjuk a beteg szexet.

2022. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha fel tudok izgulni meg képes vagyok kívánni a szexet akkor még nem vagyok elég beteg ahoz hogy ne szexeljek vele
2022. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A tavaly tavaszi kovid hullám nagyon megviselt minket, de amint összeszedtük magunkat pár nap alatt már szexeltünk. Igazából, ha feltudunk kelni az ágyból, akkor miért ne? Egyébként ha csak egyikünk beteg akkor próbáljuk kerülni, mert nem akarjuk a másikat ledönteni a lábáról, betegséggel természetesen.
2022. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
-3as mennyire voltatok covidosan betegek? Mi is tavaly kaptuk el de mi akkor is csináltunk :) Mondjuk mi inkább csak náthásak voltunk és köhögtünk is.
2022. aug. 23. 14:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 2 napig feküdtem, a párom meg 3. Abból kb. 36 órát aludt. Az első napokon mozdulni se bírtunk szinte. Utána még kétszer voltunk 1 év alatt, de akkor már nem volt gond semmivel szerencsére.
2022. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Náthásan gondolom szoktatok azért simán?
2022. aug. 23. 14:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze. Nem dohányzik egyikünk sem, de köhögős időszakban ki tudnánk köhögni a tüdőnket, na olyankor azert nem annyira erőltetjük. :)
2022. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
El szoktátok kapni egymástól a betegségeket amúgy?
2022. aug. 23. 15:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen előfordul, de inkább munkából vagy utazásból hozzuk haza.
2022. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem a szex leviszi a lázam. halál komolyan!
2022. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!