Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha egy pasi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy pasi tetszik külsőre akkor előbb szexeltek vele mint egy számotokra nem túl helyes férfival?

Figyelt kérdés

Láttam már olyan választ hogy ha jól néz ki a pasi (az adott nő számára), helyes, akkor rögtön szexelni szeretne vele, még akkor is ha nem teszi meg.


Viszont egy számára kevésbé helyes, vagy talán kicsit átlag alatti férfival már sokkal tovább ismerkednek mielőtt szexuálisan megkívánják.


Lányok, mi az igazság?



2022. aug. 16. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, nyilván. Szerintem ez fordítva is így van.
2022. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem van benne igazság
2022. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
ez annyira összetett, mintha tőled azt kérdeznék, hogy azért, mert a csajnak szőke a haja, egyből meg akarnád dugni?
2022. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2022. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#1 Nálam pontosan így van ha külsőre megfog a csaj. Persze ez önmagában még nem elég, de hatalmas előny.
2022. aug. 16. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan leírtad mi az a vonzalom/vágy :D
2022. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha belegondolok velem is így van. Mert akkor hamarabb beleszeretek a külsejébe, mint a személyiségébe. És egy kevésbé jóképű férfinál a személyiségét hamarabb megszeretem, aztán őt is szebbnek látom.
2022. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem nyúlnék olyanhoz, aki első látásra nem indít be úgy hogy azonnal le akarok vele feküdni

Annál undorítóbb gondolat nincs minthogy olyannal akar csak együtt aludjak aki nem vonz eszméletlenül

2022. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan így van.
2022. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy tetszik? A világ legszebb pasija sincs olyan hatással mint egy vonzó férfi.
2023. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!