Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van akkor, ha az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha az első szexnél jövök rá hogy amúgy nem szeretem magamban a péniszt?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, eleve pár évé kezdtem felfedezni a testem szexuálisan. Magamat ujjazni sosem szoktam, teljesen semleges érzés számomra. Csikló orgazmusom volt pár, de semmi egetrengetően csúcsszuper, csak szimplán jó érzés. A barátom is ujjazott már, az a semleges és a jó között volt. A caúcszsuper érzéw inkább amikor összebújva csókolom a teste minden pontját, amikor csak nézzük egymást, amikor úgy néz rám, hogy látszik, hogy szeret stb

Rettegek hogy a behatolás sem tetszene és emaitt rámenne ez a kapcsolatom a dologra és a későbbiekben minden más is. Ezen hogy tudnék túljutni? Egyébként kipróbálnám már és kíváncsi is vagyok. De mintha a hüvelyem kb érzéketlen lenne...

24N

(Privát üzeneteket nem kérek)


2022. aug. 14. 02:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kapsz!
2022. aug. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Ezért vagy még mindig szűz, mert mindent elutasítasz, és nincs tapasztalatod, semilyen értelemben! Legyél leszbi, úgy nem fog fsz kerülni a hüvelyedbe!
2022. aug. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Ne utasítsd el, ha nem jó valami, úgyis kiderül. Régóta vagytok együtt?
2022. aug. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szereted a péniszt, próbálj puncit nyalni... hidd el, finom, már ha nem hetente mossák :) volt már olyannal dolgom sajnos...
2022. aug. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Eleve mit lehet azon szeretni?

Max a pasi szeretheti hogy benne van egy nőben

2022. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez érthető félelem, bár az "ujjazás" kifejezés kicsit kétértelmű, hiszen nem derül ki, hogy a hüvelyben jártak-e az ujjak. A helyzet az, hogy a szexet nem mindenki élvezi, a behatolást magát is sokan úgy írják le, ahogy te (max kellemes, de nem észbontó élmény), orgazmusa pedig sok nőnek nincs, vagy csak nagyon ritkán van.


Itt persze mindenkitől azt fogod hallanu, hogy a szex és a dugás a legfontosabb dolog, mindenki azonnal élvezi és aki nem így van vele, az egy frigid picsa. De ne ebből indulj ki, ez csak a couleur locale :)



Ha te a hosszú előjátékot, hosszú ráhangolódást, érzéki pettinget szereted, akkor csináld azt, és kérd ezt a pasidtól is. Kommunikáld le érthetően, hogy neked a szexben a ha, hiszen még nem próbáltad) nem a behatoláson van. Csak ügyesen! :))ngsúly (legalábbis egyelőre

2022. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Szétcsúszott a komment, de remélem, érthető
2022. aug. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még nincs tapasztalatod, ezért leírom, hogy annyira messze van egy pénisz érzése az ujjadtól, mint Makó Jeruzsálemtől. Az ujjad (ujjaid) eleve vékonyabbak, ha kettő van egymás mellett szélesebb ugyan, de lehet kellemetlen is, mivel elveszlik a “henger” forma, a körmök miatt szintén lehet zavaró az érzés. Ugyanez igaz bármilyen tárgyra is, hogy nem fogja visszaadni ugyanazt az élményt, ott a forma nyilván stimmelhet, de ott meg a “mű” érzéstől lehet zavaró.

Leegyszerűsítve az egész olyan, mint az új ételek kipróbálása, anélkül, hogy megkóstolnád nem fogod tudni ízlik-e. Meg ha komoly kapcsolatod van úgy gondolom a te korodban már nyilván szeretne a párod is továbblépni a pettingről (nem rosszindulatból írom, gondolom tudja, hogy szűz vagy, de x idő után azért biztosan szeretne továbblépni, és azért huszonévesen, mert feltételezem ő is annyi, nem akar fél éveket várni erre)

Saját tapasztalat, hogy magamat én sem szeretem ujjazni, a csiklóorgazmus sem extra, ha magamnak csinálom, de a szexet imádom, igen, a behatolás részét is, nekem kifejezetten jó érzés, amikor végre kitölt a másik (és az orgazmusom is sokkal extrább).

2022. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!