Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lennétek kapcsolatban olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lennétek kapcsolatban olyan fiúval akinek nagy farka van?

Figyelt kérdés

18-20 hosszú, 4.5-5 cm vastag.

Hosszú távon tudnál ekkorával szexelni?


2022. aug. 11. 09:37
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
*szerelmes vagyok*
2022. aug. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
A vastagság az ami jobban számít mint a hossz de a túl vastag is kikezdene engem
2022. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

egy bolyhoshasú pandamackót sem érdekelnek egy olyan nő "tapasztalatai", aki éppen fülig szerelmes a kisfarkú barátjába, és életében nem volt hüvelyi orgazmusa.


nem vagy statisztikailag hasznos tagja a beszélgetésnek.



ide olyan pandamacik jelentkezését várjuk, akik nem allergiásak a bambuszra, tesó.

2022. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Az átlag (ÁTLAG) szerinted kicsi. Értem. Te igy megmondod hogy van e orgazmusom vagy nem? Tudom hogy nem kellesz senkinek és megalázónak érzed hogy a nagy férfiasságod semmit nem ér és egy kisebb méretű jobban kielégít. Nem fogok azért nagy pénisz után futni hogy fájjon. Ne gyakorikérdésekezz hanem menj vissza a gyárba vége az ebédszünetek
2022. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

Ezt így iderakom, hogy legalább a méretek meglegyenek kinél mi a stájsz!


[link]

2022. aug. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne jó a link!


[link]

2022. aug. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Ez a grafikon is bozinyítja hogy az átlag a megfelelő nekem. Csak 18,9 százaléknak nagyobb 16-nál eszerint. Erre jönnek a 18 centivel. A 16 is sol nekem már
2022. aug. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

39-es:

'Végezetül sose felejtsd el: A hímvessző mérete a legkevésbé határozza meg annak orgazmust okozó képességét! Sokkal inkább számít, hogy mennyire tudod jól használni; A csikló kívül, a Grafenberg pont (G-pont) pedig a vagina bejáratától csupán néhány centiméterre helyezkedik el felül, így nem kell átlagon felüli nyeles tojással rendelkezned ahhoz, hogy szeretett partnered orgazmushoz juttasd.'



[link]

2022. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
21%

#48


aszongya "végezetül", és megismétli egy cikkből hiányosan ugyanazt, amit konkrétan elmondtam, hogy miről szól.


leírom még egyszer. hiába van átlagos (azaz kicsi) pöcsöd, az vékony is lesz, és bohóckodhatsz te a hüvelybemenettől 4 centire órákig, nem fog érezni a nő semmit.


fogadd el, hogy nem neked való a szex. gyűjts bélyeget.

2022. aug. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
#49 szűzként nem kéne a folyton kommentelgetni. Vagy ha nem szűz vagy akkor hihetetlen buta. esetleg mindkettő. Szegény férfiak nagyon nagy bajban vannak hogy nem találnak senkit hiszen az átlag az átlag. Még mindig nő vagyok csak hogy milliomodjára leírjam
2022. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!