Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm szóvá tette, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szóvá tette, hogy ha nem élvezek el 4-5 napig, sokkal jobb vagyok az orális szexben, előjátékban. És általában is sokkal figyelmesebb vagyok vele. Lányok erről mit gondoltok? Ki szoktátok ezt használni?

Figyelt kérdés
2022. aug. 10. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Párom mindig ugyanúgy teljesít.
2022. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán ennyi idő után sokkal kanosabb vagy és hevesebben és mohóbban "rontasz rá".
2022. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ilyenkor ha már nagyon kanos vagyok sokkal jobban ráérzek a nyalásra és türelmesebb vagyok ami egyébként fura mert már majd eldurranok ilyenkor. De mégis csinálom hosszú ideig, és azt mondja sokkal érzékiebben mint máskor.


Vagy pl. megkér h masszírozzam meg, rögtön ugrok hátha szex lesz belőle..


Azt vettem észre ilyenkor napközben is többet jár a fejemben, és gyakrabban lepem meg valamivel, mondjuk virággal. Vagy ahelyett h hazaérek és egyből leülök a gép elé inkább főzök neki vacsorát ha később ér haza mint én.


Ami egyébként kicsit ijesztő is, de úgy érzem az utóbbi időben már direkt kihasználja ezt. Egyrészt bosszant, másrészt persze jó dolog, ha élvezetesebb a szex, meg amúgyis szeretek a kedvére tenni, csak hát néha lusta/fáradt vagyok.

2022. aug. 10. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
bizonyítsd be az ellentétét, dugjatok egyet és pár órával később, vagy másnap reggel kapd el és úgy kényeztesd mint még soha. Ha kell, előtte jó alaposan húzd fel magad, hogy úgy érezd nagyon ki vagy éhezve.
2022. aug. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz nálunk isq
2022. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!