Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsinek számít a péniszem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinek számít a péniszem?

Figyelt kérdés

3 lánnyal voltam de szerintem kevés volt mindnek, az egyikőjük mondta is. Pedig szerintem átlagos mert majdnem 15 cm hosszú és 4,5 cm vastag.

Kicsit félek a következő lánytól.

Tényleg kicsi, vagy ők voltak tágak/bunkók hogy szóvá tették?


2022. aug. 9. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Te megkritizáltad őket valamiben?
2022. aug. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem
2022. aug. 9. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, hogy pont mindhárom tág lett volna.
2022. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A méreted átlagos, csak bénán használtad ha a csaj ennyire leszólt (amúgy bunkó is volt, pontosan tudja hogy ezzel belerúg egy jó nagyot a másik emberbe).
2022. aug. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
életemben nem hallottam még SOHA, hogy egy lány nyíltan szídott volna pasit, legyen egyéjszakás vagy bármi, hogy kicsi a farka. Talán másnap sörözés közben barátnőknek, de számomra ez annyira hihetetlen amikor ilyeneket írnak ide. (főleg, hogy naponta van egy hasonló, de szerintem ugyanazok a személyek, akik valamiért erre gerjednek)
2022. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Önmagában ez a méret 10 ből szerintem 8 nőnek teljesen jó....
2022. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kamus kérdés

egy nő még egy 10 centis pöcsre sem mondja soha, hogy az kicsi lenne, alapvetően a nők nem mondanak soha semmit, akármilyen szarul is érzik magukat valakivel az ágyban.


barátnőnek szoktak, másnap.

2022. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!