Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazán jó pasi csak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán jó pasi csak olyan nővel fekszik le, aki tényleg tetszik neki, jól néz ki?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aki sok nőt megkaphat...

Náluk is van, hogy olyanra fanyalodnak, aki nem tetszik nekik? Vagy ők csak jó nőkkel állnak szóba?


2022. aug. 8. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármikor válogathatsz az 5 csillagos éttermek menüjéről, miért mennél a sarki gyrososhoz?
2022. aug. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

"aki tényleg tetszik neki" - ez meg szubjektív, lehet neki ugyanaz valakinek bombanő, másnak meg nem (ízlésnek hívják a dolgot)

Amúgy alapjában igen, kivéve ha... már nagyon kiéhezett és nem volt a közelében másik nő, ha kb. minden nőt is megdug és sportot űz belőle

2022. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de ki fekszik le olyannal, aki nem jön be neki? Legyen az illető akár szépherceg, akár csúnya. Csúnya embernek sem áll fel olyanra nőre, akit nem tart vonzónak.
2022. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én azért messze nem kaphatok meg minden nőt, de én is válogatok: jobb egyedül, mint egy rossz partnerrel.
2022. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Én azzal fekszek le akit meg tudok kívánni. Ha nem kívánom meg akkor nyilván nem 🤷🏼‍♂️ 38F
2022. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan, hogy szívesen szexeltem volna egy lánnyal csak azért, mert szép nagy melle volt, pedig az arca és a teste többi része egyáltalán nem tetszett. A mell nálam nagyon fontos izgalmi forrás. El tudja vonni a figyelmet más dolgokról.
2022. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Férfiak sztem bárkit mkrnanak

Ha egy 10/10es pasi lemegy a dizsibe és épp csak egy vékony átlag 6/10es van kéznél, simán vinne haza

2022. aug. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3, akkor a rengeteg csúnya, kövér nőnek ki csinált gyereket?
2022. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell valamilyen testrész (főleg mell vagy popsi), ami tetszik rajta, különben nem tudok rá felizgulni és nincs semmi, amin élvezkedjek a testén.
2022. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik nem áll fel, de nem is kellene !

Igen,személy szerint én válogatós vagyok!

Mindig is ragadtak rám a csajok,viszont a könnyen kapható kiéhezett punci soha nem kellett !

Azt szeretem ha a kiszemelt csajt megkell hódítani ,ne az első randin bújjon velem ágyba!

2022. aug. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!