Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kalandra menne a pasi vagy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kalandra menne a pasi vagy?

Figyelt kérdés
Én 21 ő 23 éves. Közös barátok és messen ismerkedtünk meg de legelőször tinderen beszéltünk. Találkoztunk párszor 2esben is és sokszor ő írt de egy ideje csak akkor ír ha én írok és játszott h késik meg nehezebben válaszol majd el is mondta , h azért lássa h érdeklem, és hogy ő nem ír ha én se. Azt mondta ilyen sorrendbe tudná velem elképzelni h kapcsolat vagy kaland. Én eddig inkább barátira vettem vele de furcsa mert ha messen perverz vagy 2értelmű utalásokat teszek azt mondja fejezzem be. Élőben meg sokat játszik megharap kötekszik lefog stb és ha találkozunk megse ölel vagy puszi de ha én kezdeményezek pl nekidökök egyből a karjaiba vesz meg simogatja a hajam. Máskor meg ő provokál de sose perverzkedik csak pl olyanokat mondd hogy ha most rámásznék nem állna ellen meg hogy elfenekelne mikor provokálom. Miért várja el én írjak s hivjam ki? Ha nem érdeklem miért jön egyből és ukrán velem 5 órákat? Mit akarhat ti értitek? Ha kalandra menne akkor miért nem lép és jön ki velem mikor látja hogy én sem fogom meglépni?
2022. aug. 7. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
42%
Jaj istenem, mint két kisgyerek.
2022. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!