Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy adjam a tudtára,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a tudtára,hogy több előjátékra vágynék?

Figyelt kérdés
Van egy férfi,akivel csak barátság extrákkal van közöttünk fél éve. Irtó jó vele a szex,figyelmes,férfias,humoros,mellette emberileg is nagyon jól érzem vele magam. Télleg egy panaszom sem lehet. Hosszúak az együttléteink,azt nézi nekem mi a jó. De valahogy az előjáték túl rövid. Csókolózunk párat, magunk vetkőzünk nem egymást vetkőztetjük, vagy én vagy mind ketten orálisan kényeztetjük a másikat,aztán kb ennyi és jön a behatolás rész. Igényelném a több csókot,simit, erogén zónák izgatását ( ami a szexben van,mert nyakamat,mellemet,csiklót,kb mindent izgat) ,de én az eljén is szeretném. Hogy adjam a tudtára hogy ne vegye sértésnek. Mindent meglehet vele beszélni,kommunikáció az van és humor is, de mivel ő már tapasztaltabb mint én,nemtudom "megtudnám e változtatni"?! Én 25/L ő 39/F Hogy vegyem rá?
2022. aug. 7. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Jatszatok azt h te mondod meg mit tehet veled es mit nem.

Vagy h most ma nincs behatolas vagyis csak petting mert meg "szuz" vagy.


Alt a nyilt oszinte kommunikacio segiteni szokott.

2022. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán benne lenne,ha csak egyszerűen annyit mondanál,hogy neked több előjátékra van szükséged ,ez nem sértő!

Ha nyitott rá mondd a tanácsaidat,ennyi :D .


Vagy ha nem akarod megbeszélni vezesd rá!

2022. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Megmondod neki és kész,nem kell bonyolítani
2022. aug. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
A kis szád másra is kellene használni, nem csak szopni!
2022. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak szólj neki.

Felnőtt nő vagy.

2022. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Férfiként annak örülnék, ha a partnerem egyszerűen nyíltan megmondaná.
2022. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen volt mikor összejöttünk. Viszonylag könnyű változtatni ezen. Amíg nem izgulok fel eléggé, addig nincs szex. Mindig én mondom meg hogy mikor teheti be. Általában igen odaadó tud lenni, ha nem sikerül ráhangolódnom, akkor bevet mindent, kézzel szájjal, ha nagyon rossz passzban vagyok akkor masszázs, ilyesmi.. kreatív tud lenni ha arról van szó..
2022. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak mond meg neki, hogy mit szeretnél :) Nem kell ezt túlbonyolítani, biztos meg fogja érteni, ha fontos vagy neki.
2022. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!