Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akkor ennek a pasinak bejövök?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ennek a pasinak bejövök?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy én nem csábos vagyok, hanem értelmes és hogy higgyem el hogy ez hosszú távon jobb.

Aztán máskor is megkérdeztem tőle hogy mit gondol akkor azt mondta: tök jó kis csaj vagy

Egyébként utána lefeküdtünk meg azóta is folyamatosan keres



2022. aug. 5. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján miért kell még megkérdezni?
2022. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínűleg nem utál és eléggé tetszhettél neki ha meg is dugott 😅

Azt, hogy hosszabb távon akar-e valamit vagy csak dugni meg nem tudjuk... Nem a szavakból fog kiderülni, hanem abból ha majd szexen kívüli programokra, találkákra is keres.

2022. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha azt mondta hogy nem vagy csábos, azt is mondhatta volna, ha nincs ló, jó a szamár is! De ezt én gondolom, és Te vagy a fontos!
2022. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!