Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bika férfiak! Ti tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bika férfiak! Ti tényleg szeretitek a vörös színű fehérneműt egy nőn és tényleg hedonisták vagytok?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom ezo kategória, de itt hátha több lesz a válasz, meg valamennyire ide is tartozik,szóval....

2022. aug. 4. 22:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Légyszi,fontos tudnom 🙏🙏🙏
2022. aug. 4. 22:11
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hmm jobban belegondolva igen
2022. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
A bika színvak egyébként... ha hiszel a horoszkópban akkor akár ezt is elhiheted, amúgy meg semmi valóságalapja nincs.
2022. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

Ugye tudtad, hogy ez tesztelve lett rengeteg férfin és semmi köze a csillagjegyednek ehhez?


WoW remélem a jövőbeli partnered megtudja hamar, hogy mekkora lópokróc vagy intelligencia téren.

2022. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Baby minden pasi szerint az ágyban az a csillagjegy a legeslegjobb amelyikben ő maga született 😅
2022. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Én nem hiszek ezekben, de az exem bika férfi, és állandóan hangoztatta, hogy a piros milyen előnytelen szín, ha fehérneműről van szó.
2022. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Eddig az első komment tetszik a legjobban(második, ha a sajátomat is számolom) ....


Amúgy 4-es. Nem attól lesz valaki intelligens, hogy miben hisz, vagy miben sem.

2022. aug. 4. 22:21
 8/16 anonim ***** válasza:

2. Kommentelő vagyok, köszönöm 😀

Amugy miert erdekel?

2022. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én nő vagyok,ruhában szeretem a pirosat,fehérnűben is van.Hedonistának az vagyok,szerintem a férfiak is.
2022. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a komment csak azért tetszik, mert azt mondja amit hallani akarsz.


Te intelligensnek mondanál egy lapos Föld hívőt pl?

Vagy egy olyan embert akinek csak azok a válaszok tetszenek amik egyetértenek vele?

2022. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!