Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért használ egy férfi ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használ egy férfi ilyen nyálas becézéseket egy lánynál, akivel nincsenek együtt?

Figyelt kérdés
2022. aug. 3. 19:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Annyi féle volt, hogy már fel sem tudnám sorolni. (Nem, nem azért, mert nem tudja a nevem)
2022. aug. 3. 19:06
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én azt se becézem, akivel együtt vagyok. 🤷🏻‍♂️ Gondolom meg akar fektetni és így akar bevágódni.
2022. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Mégis mi az az ilyen ?
2022. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhányat írj le!
2022. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Milyeneket kérdező, még mindig nem tudjuk, rébuszokból nem értünk!
2022. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gyönyörűm, nyuszi, tündérkém stbstb
2022. aug. 3. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Megkockáztatom hogy az átlagnál nagyobb (jóval) a korkülönbség, és így kedveskedik!
2022. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán.
2022. aug. 3. 19:19
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem a pasid akkor ez lekezelő, az hiszi ő a kemény "kan" aki csak úgy becézgethet, bizalmaskodhat másokkal azok megkérdezése nélkül. Ha téged zavar akkor kérd meg hogy ne tegye, ha változatlanul is megteszi akkor szólj vissza neki hapsikám vagy valami hasonló lekezelőt.
2022. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tetszel neki és/vagy, amit egyik volt melóhelyen tapasztaltam, ilyen a stílusa, egy magas rendfokú ffi, a beosztottjaival beszélt így, ffiakkal, semmi hátsó szándék nem volt benne. Tudom, mert ismertem elég jól. Eleinte fura volt, de ahogy láttam, hogy ő ilyen és senki se veszi zokon, sőt nem is foglalkoztak vele.


Bár elvileg te vagy 'mellette', ennyire kéne ismerned..

Mert így csak találgatunk.


N

2022. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!